Ніжинські поліцейські оперативно затримали підозрюваного в пограбуванні пасажира електропотяга
Оперативники Ніжинського районного управління поліції встановили та затримали зловмисника, який побив чоловіка в тамбурі електрички та відкрито заволодів його грошима й особистими речами.
10 травня ввечері на спецлінію поліції «102» надійшло повідомлення про те, що у вагоні електропотяга сполученням «Видубичі – Ніжин» невідомий чоловік побив заявника та відкрито заволодів його грошима і особистими речами.
Під час виїзду на місце події поліцейські встановили, що в тамбурі вагона між чоловіками виник конфлікт, який переріс у бійку. На ґрунті раптово виниклих неприязних стосунків зловмисник кілька разів ударив потерпілого по голові, після чого обшукав його кишені та сумку, заволодівши грошима в сумі 12 000 гривень і особистими речами.
У ході проведення першочергових оперативно-розшукових заходів «за гарячим слідом» поліцейські встановили, що до вчинення злочину причетний мешканець міста Києва. Його було затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Слідчі Ніжинського районного управління поліції відкрили кримінальне провадження за частиною 4 статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж, вчинений в умовах воєнного стану). Зловмиснику загрожує від 7 до 10 років позбавлення волі.
Досудове розслідування триває.
Відділ комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини

З 1 жовтня запроваджуються вимоги щодо мінімальної зарплати у сфері роздрібної торгівлі алкоголем, тютюном, рідинами для електронних сигарет та пальним 09:34
Головне управління ДПС у Чернігівській області звертає увагу, що суб’єкти господарювання, які вроздріб торгують алкогольними напоями, тютюновими виробами, рідинами для електронних сигарет та пальним, з 1 жовтня 2025 року запроваджуються вимоги щодо мінімального розміру середньої щомісячної заробітної плати або загального місячного оподатковуваного доходу.

26 вересня: цей день в Україні і світі 07:30
ДЕНЬ 1311 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1310 RUSSIAN AGRESSION
“Розслідуємо, щоб захистити кожного”: завдяки ДБР до бюджету лише цього року повернуто більше 3 млрд гривень 15:19
Коли ті, хто має владу та доступ до державних ресурсів, використовують їх недбало або на власну користь, страждають люди та ключові сфери суспільного життя. У воєнний час це означає не лише втрату коштів, спрямованих не за призначенням, а й прямий ризик для безпеки держави.
«Осінні барви рідної пісні» засяяли у філармонійному центрі 14:23
Осінь - пора, коли природа щедро розсипає золото листя і дарує особливий настрій натхнення. Саме таке відчуття панувало 24 вересня 2025 року у Чернігівському обласному філармонійному центрі, де відбулася прем’єра нової концертної програми Академічного народного хору - «Осінні барви рідної пісні».
«НМТ на 200 балів». Чернігівські школярі можуть пройти безоплатний онлайн-курс із підготовки до НМТ — деталі 14:12
Підлітки з Чернігівщини можуть приєднатися до безкоштовних онлайн-курсів підготовки до НМТ з різних предметів.