Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 серпня, 19:25:26

9-11 квітня - перекриття руху транспорту по вулиці Олександра Довженка

09.04.2025   09:17Агенцiя

У Чернігові з 09:00 год. 9 квітня по 24:00 год. 11 квітня рух транспорту по вулиці Олександра Довженка (навпроти будинку № 16) буде перекритий. За повідомленням КП «Чернігівводоканал», на зазначеній ділянці дороги виконуватимуться аварійно-ремонтні роботи на водопроводі, діаметром 250 мм.

Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку міської ради на період перекриття вносить тимчасові зміни до маршрутів громадського транспорту.

    З 9 квітня тимчасово скасовується тролейбусний маршрут № 8. Буде організовано тимчасовий тролейбусний маршрут 6Т "вул. Незалежності - готель "Україна" (через площу Перемоги).

Тролейбуси курсуватимуть за наступним маршрутом: вул. Незалежності, вул. Любецька, вул. Івана Мазепи, проспект Перемоги, проспект Миру до зупинки "готель Україна" (та в зворотному напрямку по проспекту Миру, вул. Івана Мазепи, вул. Любецька, вул. Незалежності).

    До автобусних маршрутів № 25/25А та № 27 вносяться зміни. Автобуси об'їжджатимуть перекриту ділянку вулицями Єлецька, Княжа та Князя Чорного в прямому та зворотному напрямках.

Схема об'їзду громадського транспорту

КП "Чернігівводоканал" звертається до чернігівців з проханням заздалегідь планувати свій маршрут та користуватися об’їзними дорогами, позначеними відповідними дорожніми знаками та відображеними на схемі організації дорожнього руху.

Водіям рекомендують, зокрема, звертати увагу на встановлені тимчасові дорожні знаки та розмітку, не паркувати транспортні засоби у зоні проведення ремонтних робіт та на смугах руху, позначених як об’їзд. Також обов’язково дотримуватися швидкісного режиму та правил дорожнього руху на об’їзних маршрутах.

Планується, що ремонтні роботи триватимуть до повного відновлення функціонування водопроводу, після чого рух по вулиці Олександра Довженка буде відновлено в повному обсязі.

Пресслужба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Медична інфраструктура Чернігівщини посилюється: у фокусі онкологічна допомога та реабілітація 12:34

Заступник Міністра охорони здоров’я України Едем Адаманов із робочим візитом відвідав Чернігівщину. У регіоні триває відновлення медичної інфраструктури, і Міністерство спільно з міжнародними партнерами та органами місцевої влади забезпечує реалізацію проєктів, які покращують доступність і якість медичних послуг.

На Чернігівщині завершують збирання ріпаку 12:13

В області активно тривають жнива. Наразі обмолочено 224,3 тис. га сільськогосподарських площ.

У Чернігові ще 95 сімей отримають допомогу при народженні дитини 11:32

Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини буде надана ще 95 чернігівкам, які зареєстровані у реєстрі територіальної громади міста.

Чернігівські поліцейські долучилися до Всеукраїнського марафону «Мандруй із СОБ Україною» 10:41

Ініціатива, започаткована поліцейськими Запоріжжя і службою освітньої безпеки Нацполіції України спрямована на виховання в дітей патріотизму, любові до Батьківщини та формування національної свідомості.

Ще 45 чернігівців отримають матеріальну допомогу в рамках міських соціальних програм 10:10

Одноразова матеріальна допомога буде надана ще 16 особам, які є членами сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат - 699 998 грн.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини