Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 вересня, 22:19:21

СБУ затримала диверсанта рф, який на замовлення ворога готував підпали на стратегічних об’єктах Укрзалізниці на Чернігівщині

08.04.2025   12:14Агенцiя

Співробітники Служби безпеки затримали неповнолітнього підпалювача, який на замовлення рф готував диверсії на стратегічних об’єктах Укрзалізниці.

Таким чином ворог сподівався зашкодити логістиці Сил оборони у прикордонні.

Для вчинення диверсій окупанти залучили 16-річного студента одного з чернігівських ліцеїв.

У поле зору російських спецслужб юнак потрапив під час пошуку «легких заробітків» на Телеграм-каналах.

За вказівкою ворога фігурант попередньо обрав ціль для підпалу та погодив її з кураторами.

Потім він облив технологічне обладнання легкозаймистою сумішшю та підпалив його.

Співробітники СБУ задокументували підривну діяльність ворожого поплічника та затримали його «по гарячих слідах».

За наявними даними, зловмисник мав здійснити ще ряд підпалів на об’єктах Укрзалізниці, які забезпечують безперебійних рух вантажних поїздів та військових ешелонів.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили фігуранту про підозру за ч. 2 ст. 113 Кримінального кодексу України (диверсія, вчинена в умовах воєнного стану).

Диверсанту загрожує 15 років за гратами або довічне ув’язнення.

Комплексні заходи проводили співробітники Управління СБУ в Чернігівській області у взаємодії з Управлінням карного розшуку Національної поліції за процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури.

Щоб протидіяти вербуванню громадян, СБУ запустила офіційний чат-бот «Спали» ФСБешника» у телеграмі. Тож, якщо вас вербують для підпалу залізничного обладнання, авто ЗСУ, адмінбудівлі, теракту чи мінування – одразу повідомляйте про це на чат-бот СБУ -  t.me/spaly_fsb_bot. Служба безпеки гарантує повну конфіденційність, а кожне повідомлення буде ретельно опрацьоване.
 

Останні новини Чернігівщини

Майже 2500 українців уже скористалися консультаціями в Офісах податкових консультантів 17:05

З моменту запуску роботи Офісів податкових консультантів консультації отримали вже близько 2500 осіб. Про це повідомила в. о. Голови Державної податкової служби України Леся Карнаух.

Профтехи та коледжі запрошують долучитись до проєкту з розвитку соціального підприємництва

Профтехи та коледжі запрошують долучитись до проєкту з розвитку соціального підприємництва 16:59

Проєкт StudBiz оголошує OPEN-CALL для закладів професійної та фахової передвищої освіти. 20 відібраних закладів-учасників отримають повний супровід, менторство, юридичну підтримку та грант на відкриття соціального бізнесу у своїх стінах.

На Чернігівщині поліція затримала зловмисника з партією наркозілля вагою 8 кілограмів 16:50

Поліцейські затримали наркодилера, який у Ніжинському районі створив приховану у кукурудзяному полі наркоплантацію з вирощування конопель та збував по всій Україні готові до вживання партії марихуани. Затриманого поміщено під варту.

Поліція Чернігівщини затримала злочинне угруповання підозрюваних у грабежі, серійних крадіжках з агропідприємств і угоні авто 16:43

Поліцейські затримали групу зловмисників, які підозрюються у пограбуванні і крадіжці з агропідприємств, а також в угоні легкового автомобіля. Затриманим повідомили про підозру, їх поміщено під варту.

Чернігівська область виділяє на підтримку Сил безпеки та оборони більше мільярда гривень

Чернігівська область виділяє на підтримку Сил безпеки та оборони більше мільярда гривень 16:40

За дорученням Президента України Володимира Зеленського області і громади системно реалізовують державну й регіональні стратегії, спрямовані на підтримку Сил оборони та безпеки. Чернігівщина – не виняток.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини