Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала від благодійників інфузомат та комфортні меблі
Завдяки сприянню голови правління ГО «Дитячий Фонд Чернігівщини» Валентини Хуторненко, Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала від Presidente Crocerossine Santa Fizzarotti інфузомат В.Вraun, призначений для дозованого введення великих об’ємів рідин пацієнтам.
«Цей пристрій є критично важливим для відділення гематології, де проходять лікування дітки з онкологічними та онкогематологічними захворюваннями, – говорить генеральна директорка Чернігівської обласної дитячої лікарня Тетяна Лебедєва. – Апарат має ряд переваг: висока точність введення препаратів завдяки автоматичному розрахунку дози, що знижує ризик помилок під час інфузії; компактність та легкість, що робить його оптимальним вибором для використання у відділеннях інтенсивної терапії та операційних; інтеграція в сучасні мережеві системи, що спрощує процес моніторингу та управління інфузійним процесом, підвищуючи безпеку пацієнта тощо».
Також, завдяки компанії EPAM Ukraine, медичний заклад поповнився комфортними меблями – зручними диванами, шафами, господарчими та електротоварами.
«Чому це так важливо для нас? Тому, що наші маленькі пацієнти тепер мають затишне та комфортне середовище для лікування, а батьки можуть зручно перебувати поруч зі своїми дітьми в складний для них час. В свою чергу санітарні меблі та господарчі товари забезпечують належний рівень гігієни та безпеки у відділеннях, а медичний персонал може ефективніше виконувати свої обов’язки», – коментує очільниця дитячої лікарня.
Адміністрація та персонал медичного закладу висловлюють благодійникам глибоку вдячність за підтримку лікарні та наголошують: «Ваше добро та щедрість є зараз, у час, коли наша країна переживає складні випробування війною, а фінансування медичних закладів обмежено. Ваша допомога – це не просто матеріальна підтримка, це вклад у здоров’я та майбутнє наших дітей, їхнє право на життя та одужання».


Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.