Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 12:42:38

ПОСП "Кіпті" та КП "Господар" порушили водне законодавство на 2769 гривень

09.01.2013   11:38

Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Чернігівській області.


Так під час перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства ПОСП “Кіпті” (Козелецький район) виявила порушення Водного Кодексу України.
Встановлено, що сільгосппідприємством самовільно без дозволу на спеціальне водокористування з артезіанської свердловини за період з 16.05.2012 року по 19.09.2012 року забрано 45,9 м³ підземних вод.

Сума збитків, заподіяних державі  внаслідок порушення законодавства  про охорону та раціональне використання водних ресурсів в результаті самовільного використання води  ПОСП “Кіпті” становить 1614 гривень.    

Під час планової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства КП “Господар” Варвинської селищної ради, екоінспекція виявила, що за  період з 16.06.11р. по 18.10.12р. очисні споруди підприємства працювали неефективно. У водний об’єкт (річку Удай) з очисних споруд скидались зворотні води з перевищенням нормативів гранично допустимого скиду забруднюючих речовин.

Сума збитків, заподіяних державі порушенням законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів в результаті скиду недостатньо очищених стічних вод КП “Господар” Варвинської селищної ради в річку Удай, становить 1155 гривень.         

Порушникам пред’явлено претензію про добровільне відшкодування збитків.

Останні новини Чернігівщини

Конкурс дитячої творчості “Вода та зміни клімату” продовжено до 24 квітня

Конкурс дитячої творчості “Вода та зміни клімату” продовжено до 24 квітня 12:40

Щоб під час карантину зробити проведення творчого змагання безпечнішим, а перебування дітей вдома цікавішим – ми вирішили перевести конкурс дитячого малюнку в on-line режим.

Чернігівський

Чернігівський "Спецназ" озброює військових, волонтерів і лікарів для боротьби з китайським терористом "COVID 19" 12:36

В час напруженої боротьби з коронавірусною інфекцією "COVID 19", яка наносить удари як безжалісний терорист, підступно і несподівано, набув нових потужних обертів волонтерський рух і благодійництво.

Про санепідситуацію в області. Офіційно

Про санепідситуацію в області. Офіційно 10:37

За 2 місяці 2020 року в області за медичною допомогою з приводу захворювання на інфекційні хвороби звернулося 41,5 тис. осіб, що на 26,6% менше кількості аналогічного періоду минулого року.

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА 10:33

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в лютому 2020 року становила 8540 грн.

КП

КП "Чернігівводоканал": Виконання інвестпрограми 2020 року не зупиняється 10:19

Наразі добігають кінця роботи з реконструкції водопроводу по вулиці Промисловій від вул. Попудренка до вул. Музичної. В рамках виконання інвестиційної програми КП «Чернігівводоканал» на 2020 рік буде замінено 836 м водопроводу. Роботи за договором з КП «Чернігівводоканал» виконує ТОВ «УТБ-ІНЖИНІРІНГ».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини