Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 22:47:45

Надвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

09.01.2013   09:48

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 08 січня по 08 годину 09 січня 2013 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 4 пожежі в житловому секторі.
 
1. Пожежа в житловому секторі - Борзнянський район, с. Кинашівка - О 17 год. 43 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено покрівлю та перекриття. Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20000 грн.
 
2. Пожежа в житловому секторі - Бобровицький район, с. Кобижча - О 21 год. 19 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено перекриття на площі 8 кв. м. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збиток - 500 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100000 грн.
 
3. Пожежа в житловому секторі - Прилуцький район, с. Охіньки - О 21 год. 30 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 10000 грн.
 
4. Пожежа в житловому секторі - Козелецький район, с. Підлісне - О 03 год. 05 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено перекриття на площі 12 кв. м. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збитки  встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 80000 грн.

Інші повідомлення:
 

Станом на 06 год. 00 хв. 09 січня 2013 року для розчистки автодоріг на території області задіяна 41 одиниця спеціальної техніки та 53 працівники, з них на дорогах державного значення 13 одиниць техніки та 18 працівників. Загальний стан транспортного сполучення  задовільний.

Останні новини Чернігівщини

В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27

З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07

Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».

У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59

Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:54

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22

День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression