Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 серпня, 19:33:47

"Обережно: Інтернет-шахрайство при купівлі товарів онлайн"

07.03.2025   10:07Агенцiя

Хотіла купити квіти, натомість втратила понад 5 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліцейські наполегливо рекомендують мешканцям Чернігівщини бути обачними під час покупок в соцмережах та на сайтах безкоштовних оголошень.
Днями до поліції звернулася 45-річна мешканка Ніжина із повідомленням про те, що у соціальній мережі натрапила на оголошення з продажу квітів за вигідною ціною.
«Продавець» запевнив жінку, що відправить квіти одразу ж після зарахування передоплати. Потерпіла погодилася та відправила на невідому банківську картку понад 5 тисяч гривень. Після чого зв'язок з «продавцем» обірвався, замовленого товару жінці не доставили.
Зрозумівши, що її ошукали, вона звернулася по допомогу до поліції.
За цим фактом поліція відкрила кримінальне провадження за статтею 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).
Поліція Чернігівської області закликає громадян: щоб не потрапити на гачок шахраїв, розраховуйтеся за товар лише тоді, як отримаєте і особисто оглянете його. Особливу недовіру має викликати надміру привабливий зміст оголошень.
Розкажіть про цю схему шахрайства своїм родичам і близьким.
 

Поліція Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Медична інфраструктура Чернігівщини посилюється: у фокусі онкологічна допомога та реабілітація 12:34

Заступник Міністра охорони здоров’я України Едем Адаманов із робочим візитом відвідав Чернігівщину. У регіоні триває відновлення медичної інфраструктури, і Міністерство спільно з міжнародними партнерами та органами місцевої влади забезпечує реалізацію проєктів, які покращують доступність і якість медичних послуг.

На Чернігівщині завершують збирання ріпаку 12:13

В області активно тривають жнива. Наразі обмолочено 224,3 тис. га сільськогосподарських площ.

У Чернігові ще 95 сімей отримають допомогу при народженні дитини 11:32

Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини буде надана ще 95 чернігівкам, які зареєстровані у реєстрі територіальної громади міста.

Чернігівські поліцейські долучилися до Всеукраїнського марафону «Мандруй із СОБ Україною» 10:41

Ініціатива, започаткована поліцейськими Запоріжжя і службою освітньої безпеки Нацполіції України спрямована на виховання в дітей патріотизму, любові до Батьківщини та формування національної свідомості.

Ще 45 чернігівців отримають матеріальну допомогу в рамках міських соціальних програм 10:10

Одноразова матеріальна допомога буде надана ще 16 особам, які є членами сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат - 699 998 грн.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини