Чернігівська поліція викрила зловмисника, який телефонував з погрозою підірвати мобільний пост, де знаходились працівники ТЦК та поліції
Поліцейські Чернігівського районного управління поліції оперативно встановили чоловіка, який здійснив неправдиве повідомлення на спецлінію «102» про те, що хоче підірвати один з мобільних постів, на якому перебувають військові та поліцейські. Зловмиснику повідомлено про підозру.
Після надходження до поліції анонімного повідомлення про готовність вчинити підрив, на місце події негайно виїхали слідчо-оперативна група та співробітники відділу кримінальної поліції Чернігівського райуправління. У результаті перевірки інформація не підтвердилась, жодних вибухонебезпечних предметів виявлено не було.
Поліцейські встановили особу зловмисника – ним виявився 38-річний мешканець Чернігова, який був раніше судимий за аналогічні злочини. Чоловік пояснив, що в момент вчинення дзвінка з неправдивим повідомленням про підрив посту перебував у стані алкогольного сп'яніння.
Слідчий поліції під процесуальним керівництвом Чернігівської окружної прокуратури оголосив фігуранту про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 259 Кримінального кодексу України (завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху). Такі протиправні дії караються позбавленням волі на строк від двох до шести років.
Триває досудове розслідування.
Відділ комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50
До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.
Громади продовжують формувати мережу для впровадження реформи профільної середньої освіти 10:46
У жовтні команда експертів з питань місцевого самоврядування Швейцарсько-українського проєкту DECIDE — Алла Бондар, Олена Гуленко та Юрій Орел — провела серію консультацій з представниками 11 територіальних громад Чернігівської області.
У Чернігові стартує безкоштовний курс підготовки дітей до школи — як записатися 10:33
У Чернігові відкрили набір на курс підготовки до школи для дітей, які підуть у перший клас восени 2026 року. Програма допоможе малечі легко адаптуватися до шкільного життя, розвинути базові навички та полюбити навчання. Участь безоплатна.
Ринок праці мовою цифр 10:28
Чернігівщина на Національному форумі з питань реалізації порядку денного 1325 10:20
Делегація Чернігівської області взяла участь у Національному форумі «Від уроків до дій: реалізація порядку денного 1325 «Жінки, мир, безпека» в Україні», що днями відбувся у Києві.