Держгеокадастр Чернігівщини надав понад 5,6 тис. адмінпослуг у січні цього року
У січні 2025 року землевпорядники Чернігівщини надали населенню майже 5,7 тис. адмінпослуг з питань ведення Державного земельного кадастру
Упродовж першого місяця поточного року Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області надало населенню 5 699 адміністративних послуг, з яких 3 520 надано на безоплатній основі.
Серед безоплатних послуг найчастіше запитується адмінпослуга щодо державної реєстрації земельної ділянки з видачою витягу з Державного земельного кадастру. За цей період надано 2 302 таких документи. Також були надані послуги щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку з видачою витягу (777) та виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, допущеної органом, що здійснює його ведення, з видачою витягу (422).
Серед платних послуг найбільше (1 884) надано відомостей з Державного земельного кадастру. Крім того громадяни зверталися з питань надання викопіювань з картографічної основи Державного земельного кадастру (5) та виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена не з вини органу, що здійснює його ведення (290).
Загалом державні кадастрові реєстратори Чернігівської області упродовж січня 2025 року спрямували до загального фонду місцевих бюджетів 443,73 тис. грн за надані населенню адміністративні послуги.
З повагою
пресслужба Держгеокадастру
Останні новини Чернігівщини
Медична інфраструктура Чернігівщини посилюється: у фокусі онкологічна допомога та реабілітація 12:34
Заступник Міністра охорони здоров’я України Едем Адаманов із робочим візитом відвідав Чернігівщину. У регіоні триває відновлення медичної інфраструктури, і Міністерство спільно з міжнародними партнерами та органами місцевої влади забезпечує реалізацію проєктів, які покращують доступність і якість медичних послуг.
На Чернігівщині завершують збирання ріпаку 12:13
В області активно тривають жнива. Наразі обмолочено 224,3 тис. га сільськогосподарських площ.
У Чернігові ще 95 сімей отримають допомогу при народженні дитини 11:32
Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини буде надана ще 95 чернігівкам, які зареєстровані у реєстрі територіальної громади міста.
Чернігівські поліцейські долучилися до Всеукраїнського марафону «Мандруй із СОБ Україною» 10:41
Ініціатива, започаткована поліцейськими Запоріжжя і службою освітньої безпеки Нацполіції України спрямована на виховання в дітей патріотизму, любові до Батьківщини та формування національної свідомості.
Ще 45 чернігівців отримають матеріальну допомогу в рамках міських соціальних програм 10:10
Одноразова матеріальна допомога буде надана ще 16 особам, які є членами сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат - 699 998 грн.