Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 серпня, 22:55:37

Для ветеранів, військових та їхніх родин запускають безплатний ІТ-курс з основ DevOps

16.01.2025   15:38Агенцiя

Український ветеранський фонд, рекрутингова платформа Lobby X та ІТ-компанія SoftServe оголошують про старт набору на безплатний курс "DevOps Fundamentals" для ветеранів, ветеранок, військових, членів їхніх сімей та сімей загиблих захисників та захисниць.

Курс запускають у межах глобальної програми “EmpowerU” від ІТ-компанії SoftServe. Учасники та учасниці навчання зможуть опанувати основи DevOps – напрямку,  який поєднує розробку (Development) і операційні процеси (Operations) для прискорення та покращення створення програмного забезпечення. За даними DOU, це одна з технічних професій, яка має найбільший попит в ІТ в Україні. Початківці навчаться працювати з базами даних, налаштовувати робоче середовище та оптимізувати розгортання проєктів. Це дозволить майбутнім DevOps-спеціалістам ефективніше впроваджувати зміни та автоматизувати процеси на кожному етапі розробки.

«Ми в Українському ветеранському фонді переконані, що такі навчальні курси для захисників і захисниць — це внесок у їхню впевненість, незалежність та успішне майбутнє. Наша мета — надати підтримку, щоб кожен ветеран і ветеранка змогли реалізувати свій потенціал у цивільному житті. Сподіваємося, що опанування нових знань у сфері IT відкриє перед ними широкі можливості для кар’єрного зростання в сучасному світі, стане стартовим майданчиком для нових досягнень», — зазначає в.о. виконавчого директора Українського ветеранського фонду Ніна Роговець.

У програмі курсу:

основи роботи з Git/GitHub;
Linux: структура файлової системи та основні задачі адміністрування;
мови сценаріїв Bash та PowerShell;
концепції мережевої підтримки: протоколи, IP-адреси, підмережування та маршрутизація;
робота з популярними інструментами безперервної інтеграції та безперервної розгортки (CI/CD): Jenkins, GitHub Actions;
хмарні провайдери IaaS, PaaS/Хостинг;
робота з сервісами AWS, Azure та GCP;
артефакти в DevOps та їхня роль в розробці;
soft skills – навички, потрібні для роботи в ІТ-індустрії;
поради з пошуку роботи, підготовка резюме тощо.
Знання, отримані під час курсу, допоможуть опанувати основи DevOps, працювати з базами даних, налаштовувати робоче середовище та оптимізувати процес розгортання проєктів. Це дозволить майбутнім DevOps-спеціалістам ефективніше впроваджувати зміни та автоматизувати процеси на кожному етапі розробки.
Заняття відбуватимуться двічі на тиждень, у вівторок та четвер, з 18:00 до 20:00, на платформі Zoom. Досвідчені ментори розповідатимуть теоретичні основи, а також розбиратимуть практичні роботи і перевірятимуть домашнє завдання.

Лекції будуть доступні в записі для тих, хто не зміг приєднатися онлайн.
Старт курсу – 3 лютого, тривалість – 9 тижнів.
Що потрібно для навчання:
ноутбук (компʼютер), доступ до інтернету, час для виконання домашніх занять.
Учасники та учасниці, які успішно завершать курс, отримають сертифікат.
Зареєструватися на курс можна до 29 січня (включно), заповнивши форму: https://veteranfund.com.ua/devops-fundamentals/.
Кількість місць на курсі обмежена, тому після реєстрації потрібно буде виконати невелике тестове завдання на знання базових понять та створити обліковий запис в Discord.  

Останні новини Чернігівщини

У Гончарівській громаді запрацювало відділення стаціонарного догляду 13:06

Цьогоріч у червні на базі Гончарівського ЦНСП запрацювало відділення стаціонарного догляду. З робочим візитом його відвідав начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус.

Робота є!

Робота є! 12:56

За сім місяців поточного року 2,7 тис. роботодавців області поінформували службу зайнятості про наявність вільних робочих місць. Загальна кількість заявлених ними вакансій склала майже 6 тисяч.

Чернігівська спортсменка Ангеліна Лисенко — бронзова призерка Всесвітніх ігор-2025! 12:24

З 7 до 17 серпня у місті Ченду (Китай) тривають Всесвітні ігри-2025.

Бахмацькі поліцейські затримали чоловіка, який незаконно зберігав боєприпаси

Бахмацькі поліцейські затримали чоловіка, який незаконно зберігав боєприпаси 11:18

Під час санкціонованого обшуку в одному з домогосподарств Ніжинського району поліцейські виявили та вилучили ручні гранати із запалами, патрони та пістолет. Зловмисника затримано, йому загрожує до 7 років позбавлення волі.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія мотоцикла, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу у 11 разів 11:16

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення поліції №1 (селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 32-річного водія мотоциклу, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини