Ніжинська та Семенівська громади отримали нове обладнання для каналізаційних мереж
На Чернігівщині постійно вживаються заходи для підтримання належного санітарно-екологічного стану територій населених пунктів.
Так, цьогоріч дві громади області, Ніжинська та Семенівська, придбали сучасне насосне обладнання для систем водовідведення. Крім того, Семенівська громада подбала про заміну відпрацьованих повітродуйок на міських очисних спорудах.
На ці потреби, в рамках реалізації Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2021-2027 роки, витрачено понад 800 тисяч гривень з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.
«Ці заходи дозволять підвищити ефективність роботи систем водовідведення та якість очистки стічних вод з метою попередження виникнення надзвичайних екологічних ситуацій та забруднення довкілля нечистотами. Разом з тим, сучасне обладнання енергоефективне, що актуально в контексті енергетичної безпеки регіону», – зазначив керівник Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА Олександр Лось.
До слова, в умовах постійних обстрілів з боку ворога вкрай важливо забезпечити функціонування всіх об’єктів інфраструктури громад області. Тому ця робота продовжуватиметься й надалі.
Крім того, охорона та збереження водних ресурсів – важливий крок до пом’якшення наслідків зміни клімату і забезпечення водного балансу регіону.
Департамент екології та природних ресурсів
Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21
Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.
У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39
Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.
Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17
Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами