Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 вересня, 06:41:35

Окупанти обстріляли дві громади на Чернігівщині

25.12.2024   13:15Агенцiя

Впродовж минулої доби попередньо втрат серед цивільного населення чи пошкоджень об’єктів цивільної інфраструктури не зафіксовано.

Російські загарбники продовжують обстрілювати прикордонні території Чернігівської області. Інформація про руйнування, загиблих або поранених серед місцевого населення постійно уточнюється.

  • Новгород-Сіверський район

Семенівська громада:
Олександрівка – 7 вибухів, ймовірно міномет 120 мм.
Орликівка – 2 вибухи, ймовірно ствольна артилерія 152 мм.
Костобобрів – 3 вибухи, ймовірно міномет 120 мм; 3 вибухи, ймовірно ФПВ-дрон.
Баранівка – 1 вибух, ймовірно ствольна артилерія 152 мм.  

  • Корюківський район

Сновська громада:
Клюси – 4 вибухи, ймовірно міномет 120 мм.
Гірськ – 4 вибухи, ймовірно ствольна артилерія 122 мм.
Хрінівка – 7 вибухів, ймовірно міномет 120 мм.


Оперативне командування "Північ"

Останні новини Чернігівщини

Майже 2500 українців уже скористалися консультаціями в Офісах податкових консультантів 17:05

З моменту запуску роботи Офісів податкових консультантів консультації отримали вже близько 2500 осіб. Про це повідомила в. о. Голови Державної податкової служби України Леся Карнаух.

Профтехи та коледжі запрошують долучитись до проєкту з розвитку соціального підприємництва

Профтехи та коледжі запрошують долучитись до проєкту з розвитку соціального підприємництва 16:59

Проєкт StudBiz оголошує OPEN-CALL для закладів професійної та фахової передвищої освіти. 20 відібраних закладів-учасників отримають повний супровід, менторство, юридичну підтримку та грант на відкриття соціального бізнесу у своїх стінах.

На Чернігівщині поліція затримала зловмисника з партією наркозілля вагою 8 кілограмів 16:50

Поліцейські затримали наркодилера, який у Ніжинському районі створив приховану у кукурудзяному полі наркоплантацію з вирощування конопель та збував по всій Україні готові до вживання партії марихуани. Затриманого поміщено під варту.

Поліція Чернігівщини затримала злочинне угруповання підозрюваних у грабежі, серійних крадіжках з агропідприємств і угоні авто 16:43

Поліцейські затримали групу зловмисників, які підозрюються у пограбуванні і крадіжці з агропідприємств, а також в угоні легкового автомобіля. Затриманим повідомили про підозру, їх поміщено під варту.

Чернігівська область виділяє на підтримку Сил безпеки та оборони більше мільярда гривень

Чернігівська область виділяє на підтримку Сил безпеки та оборони більше мільярда гривень 16:40

За дорученням Президента України Володимира Зеленського області і громади системно реалізовують державну й регіональні стратегії, спрямовані на підтримку Сил оборони та безпеки. Чернігівщина – не виняток.