Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 21 вересня, 14:54:27

У Ніжині поліцейські оперативно встановили та затримали підозрюваного у крадіжці грошей з магазину

21.12.2024   14:57Агенцiя

Співробітники відділу кримінальної поліції Ніжинського райуправління оперативно встановили особу та розшукали зловмисника, причетного до крадіжки коштів в одному з магазинів м'ясних продуктів Ніжина.

19 грудня до поліції звернулася 21-річна ніжинка, яка повідомила про крадіжку грошей з магазину. Чоловік, скориставшись тим, що за його діями ніхто не спостерігає, викрав гроші з прилавку та втік.
В ході проведення оперативно-розшукових заходів оперативники кримінальної поліції встановили, що до крадіжки причетний 53-річний мешканець Ніжина, раніше судимий за скоєння майнових злочинів.
Поліцейські затримали крадія у порядку статті 208 Кримінального процессуального кодексу України. Його поміщено до ізолятра тимчасового тримання.
Слідчий поліції під процесуальним керівництвом Ніжинської окружної прокуратури повідомив зловмиснику про підозру за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану). Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.

Поліція Ніжинського району

 

Останні новини Чернігівщини

Міжнародне лідерство для підлітків: Klitschko Foundation запрошує взяти участь в проєкті Interexchange Academy

Міжнародне лідерство для підлітків: Klitschko Foundation запрошує взяти участь в проєкті Interexchange Academy 11:35

Klitschko Foundation спільно з Фондом Німецького футбольного союзу DFB-Stiftung Egidius Braun знову втілять семиденний інтенсив для української та німецької молоді Interexchange Academy 2025.

«Армія відновлення» Чернігівщини: – понад 9 тис. направлень

«Армія відновлення» Чернігівщини: – понад 9 тис. направлень 11:30

Служба зайнятості продовжує залучати мешканців територіальних громад області до лав «Армії відновлення».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:26

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

«єВідновлення»: в області понад два мільярди гривень компенсацій нараховано по майже шести тисячах заяв 08:37

На Чернігівщині триває реалізація державної програми з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло «єВідновлення». Про наявну ситуацію в регіоні розповів під час брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

Історичні традиції та мистецька освіта: підходи до розбудови національної ідентичності обговорили члени коордради 08:34

Про утвердження української національної та громадянської ідентичності говорили сьогодні на черговому засіданні профільної коордради. Зустріч відбулася в Чернігівському колегіумі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини