Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 травня, 20:27:46

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі

12.12.2024   11:57Агенцiя

Учора об 11:13 до поліції надійшло повідомлення про те, що в Ніжинському районі на автодорозі Кіпті-Глухів-Бачівськ сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої загинула людина.

На місце події негайно прибула група реагування патрульної поліції, слідчо-оперативна група ВП №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції та слідчий з розслідування злочинів у сфері транспорту обласної поліції та рятувальники ДСНС.

Поліцейські встановили, що 26-річний водій автомобіля «Мазда», рухаючись автодорогою Кіпті-Глухів-Бачівськ у напрямку міста Батурин, не вибрав безпечної швидкості руху та здійснив зіткнення з вантажівкою, яка рухалась в попутному напрямку.

В результаті автопригоди 24-річна пасажирка легковика від отриманих травм загинула на місці події. Водії обох транспортних засобів зазнали травм, їм на місці надано медичну допомогу.

Слідчий поліції розслідує кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого).

Поліція звертається до свідків ДТП: якщо вам що-небудь відомо про обставини цієї події прохання звернутися на лінію «102».



Відділ комунікації поліції Чернігівської області


 

Останні новини Чернігівщини

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25

Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.

 Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії

Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04

В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.

4 травня: цей день в Україні і світі

4 травня: цей день в Україні і світі 09:59

День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини