Експлуатація доріг в осінньо-зимовий період: підрядні організації готуються до холодів
Для належного експлуатаційного утримання автодоріг в осінньо-зимовий період 2024-2025 років підрядні організації запасаються всім необхідним.
Зокрема, від Агентства місцевих доріг Чернігівської області заготовили 12,5 тисячі тонн протиожеледних матеріалів. У наявності – 77 одиниць снігоприбиральної техніки. Ще 38 одиниць такої техніки може бути додатково залучено при ускладненні погодних умов.
Підготувалася до зими і Служба відновлення та розвитку інфраструктури в області. Так, для експлуатаційного утримання мережі доріг державного значення підрядні організації Служби відновлення підготували 133 одиниці спецтехніки та понад 45,3 тисячі тонн протиожеледних матеріалів (у плані – 52250 тонн).
Зазначимо, що вже 21-22 листопада відбудуться зміни погодних умов. За інформацією обласного гідрометцентру, очікуються опади, місцями слабка ожеледь та слабке налипання мокрого снігу. На дорогах – ожеледиця.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації.
Фото – Служби відновлення та розвитку
інфраструктури у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.