Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 21 лютого, 17:24:21

Шанувальниця котів затопила екскрементами тварин весь під'їзд. ВІДЕО

02.01.2013   10:40Агенцiя

Жінці дали тиждень, щоб прибрати у помешканні.

У Чернігові пройшло унікальне слухання. Мешканці багатоповерхівки подали позов на сусідку, яка перетворила свою квартиру на звіринець, йдеться у сюжеті ТСН.

Суд ухвалив виселити котів, а в квартирі – прибрати, адже котячі екскременти стікають по стінах із п'ятого по перший поверх.

Відповідачка з рішенням змирилася, 18 котів пообіцяла віддати добровільно,але знайти їх у квартирі виявилось дуже важким завдання. Вхідні двері ледь відчиняються через коробоки та сміття. Поміж ними ховаються тварини, але скільки їх - не злічити.

Захисники тварин, що допомагали в евакуації чотирилапих, не приховують шоку. Таких умов утримання котів досі не бачили. Водночас, вони кажуть, що усі виселені тварини відгодовані й цілком здорові.

При цьому, сусіди вмовляють любительку тварин вивезти решту котів, прибрати у квартирі, щоби позбутися мух і тарганів.

На генеральне прибирання господині дали тиждень.

Сусіди сподіваються, що цьогоріч нарешті зможуть насолодитися різдвяними ароматами.

http://tsn.ua/ukrayina/shanuvalnicya-kotiv-zatopila-ekskrementami-tvarin-ves-pid-yizd.html

Останні новини Чернігівщини

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини