Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 лютого, 10:27:25

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

02.01.2013   09:14Агенцiя

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 01 січня по 08 годину 02 січня 2013 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 8 пожеж у житловому секторі. 1 людина загинула та 1 травмовано. Врятовано 1 особу.

1. Пожежа в житловому секторі м. Чернігів, вул. Пухова, 111 корп.1 О 09 год. 40 хв. сталася пожежа сміття в підвалі 5-типоверхового житлового будинку. Вогнем знищено сміття на площі 4 кв. м. Причина - необережне поводження з вогнем особи, що встановлюється. Збитки встановлюються. Врятовано 1 особу та матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.

2. Пожежа в житловому секторі м. Ніжин, вул. Шекерогринівська Об 11 год. 30 хв. сталася пожежа в житловому будинку. Вогнем пошкоджено меблі. Причина встановлюється. Збиток - 5 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 150 000 грн.

3. Пожежа в житловому секторі Козелецький р-н, с. Соколівка О 12 год. 19 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено перекриття на площі 3 кв.м, стіну на площі 5 кв.м. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збиток - 500 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100 000 грн.

4. Пожежа в житловому секторі Новгород-Сіверський р-н, с. Мамекино О 15 год. 00 хв. сталася пожежа в житловому будинку. Вогнем пошкоджено диван та підлогу на площі 0,5 кв.м. Ймовірна причина - необережне поводження з вогнем господаря. Збиток - 200 грн.  Врятовано матеріальних цінностей на суму 10 000 грн.

5. Пожежа в житловому секторі Борзнянський р-н, с. Комарівка О 15 год. 00 хв. сталася пожежа в житловому будинку. Вогнем пошкоджено домашні речі. Причина - необережне поводження з вогнем господарки. Збитки встановлюються. Підрозділи МНС на гасіння не залучалися. На місці пожежі виявлено тіло господарки 1926 р.н.


6. Пожежа в житловому секторі м. Чернігів, вул. Щорса, 37 О 15 год. 56 хв. сталася пожежа в квартирі 5-типоверхового житлового будинку. Вогнем  пошкоджено майно. Ймовірна причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електропобутових приладів. Збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано до прибуття підрозділів МНС. Господар 1951 р.н. отримав опіки 3-4 ступеня до 90 % тіла та доставлений до реанімаційного відділення обласної лікарні.

7. Пожежа в житловому секторі Коропський р-н, с. Радичів О 17 год. 20 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Ймовірна причина - необережне поводження з вогнем особи, що встановлюється. Збиток - 20 000 грн. Підрозділи МНС на гасіння пожежі не залучалися.

8. Пожежа в житловому секторі м. Бахмач, вул. Робітнича О 18 год. 25 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено майно. Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 30 000 грн.

 
Інші повідомлення: 

Станом на 06 год. 00 хв. 02 січня 2013 року спеціальна техніка та працівники для розчистки автодоріг на території області не залучались. Загальний стан транспортного сполучення задовільний.
 

Останні новини Чернігівщини

В обласній раді обговорювали ситуацію навколо ДП

В обласній раді обговорювали ситуацію навколо ДП "Ніжинрайагролісництво" 10:01

25 лютого заступник голови обласної ради Арсен Дідур провів нараду щодо можливих шляхів вирішення колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками Ніжинського районного дочірнього агролісогосподарського спеціалізованого підприємства «Ніжинрайагролісництво» міста Ніжина та адміністрацією комунального підприємства «Чернігівоблагроліс» Чернігівської обласної ради, зареєстрованого Національною службою посередництва і примирення у січні цього року.

В області з нелегального обігу вилучено алкогольну продукцію та обладнання майже на 700 тисяч гривень

В області з нелегального обігу вилучено алкогольну продукцію та обладнання майже на 700 тисяч гривень 09:45

Засідання міжвідомчої регіональної робочої групи щодо вжиття заходів з протидії нелегальному обігу алкогольної продукції в Чернігівській області провів заступник голови ОДА Олександр Савченко.

"Мова цифр" має бути зрозуміла кожному жителю громади 09:28

Вівторок, 25 лютого для фінансистів та керівників об’єднаних територіальних громад Чернігівської області запам’ятається надовго.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини