Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 серпня, 19:24:51

У Чернігові розпочався опалювальний сезон 2024/2025 років

15.10.2024   11:01Агенцiя

Про старт опалювального сезону доповідав під час загальноміської наради 15 жовтня позаштатний радник секретаря Чернігівської міської ради з питань сталого функціонування, розвитку та модернізації системи теплопостачання, голова правління АТ «Облтеплокомуненерго» Олексій Щербина.

    – Від сьогодні починається подача теплоносія до об'єктів соціальної сфери – закладів освіти та охорони здоров'я. Завтра, відповідно, починається підключення житлових будинків. Цей процес займатиме від п'яти до восьми днів. Це пов'язано з великою кількістю житлових будинків, їх, приблизно, 1300. Тому, не потрібно вже відзавтра телефонувати в аварійну службу і робити заявку про те, що тепла немає. Всі заявки будемо приймати з наступного тижня, – повідомив Олексій Щербина.

Для вирішення індивідуальних питань, таких як холодні батареї в окремих кімнатах квартири, чернігівцям необхідно звертатися до аварійних служб теплогенруючих підприємств за номера, вказаними на платіжних квитанціях.

Обговорили на нараді і про підготовки до роботи в умовах можливого дефіциту електроенергії. З цією метою всі об'єкти теплогенеруючих підприємств забезпечуються альтернативними джерелами живлення, а також зроблені запаси палива.  

    – В зоні обслуговування АТ «ОТКЕ» всі об'єкти оснащені засобами резервного живлення. В зоні КП «ТКЕ» встановлено 40 генераторів, до кінця тижня плануємо встановити ще 10, і наступного тижня ще дев'ять. Тобто, всі елементи, які беруть участь в забезпеченні постачання теплової енергії, будуть забезпечені резервним джерелом живлення. Додатково також ведуться роботи, завершення яких планується в листопаді-грудні, зі встановлення когенераційних установок на визначених об'єктах і далі проводиться робота з USAID  зі встановлення додаткового джерела теплової електричної енергії на одному з об'єктів, – зазначив Щербина.

Частина об'єктів теплогереуючих підприємств Чернігова підключена до двох ліній електропередач.

    – Ми розуміємо, що може бути багато форс-мажорів і зараз прогнозувати важко, але у мене повторне прохання, під час складання графіків відключень зробіть все від вас залежне і якщо потрібно щось від нас, то говоріть заздалегідь, щоб дві лінії, на яку підлючена котельня, не були одночасно відключені, – звернувся під час наради в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако до представника АТ «Чернігівобленерго».

 
Пресслужба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Гончарівській громаді запрацювало відділення стаціонарного догляду 13:06

Цьогоріч у червні на базі Гончарівського ЦНСП запрацювало відділення стаціонарного догляду. З робочим візитом його відвідав начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус.

Робота є!

Робота є! 12:56

За сім місяців поточного року 2,7 тис. роботодавців області поінформували службу зайнятості про наявність вільних робочих місць. Загальна кількість заявлених ними вакансій склала майже 6 тисяч.

Чернігівська спортсменка Ангеліна Лисенко — бронзова призерка Всесвітніх ігор-2025! 12:24

З 7 до 17 серпня у місті Ченду (Китай) тривають Всесвітні ігри-2025.

Бахмацькі поліцейські затримали чоловіка, який незаконно зберігав боєприпаси

Бахмацькі поліцейські затримали чоловіка, який незаконно зберігав боєприпаси 11:18

Під час санкціонованого обшуку в одному з домогосподарств Ніжинського району поліцейські виявили та вилучили ручні гранати із запалами, патрони та пістолет. Зловмисника затримано, йому загрожує до 7 років позбавлення волі.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія мотоцикла, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу у 11 разів 11:16

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення поліції №1 (селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 32-річного водія мотоциклу, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини