Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 серпня, 02:44:43

Безпека та стійкість цифрових систем: на Менщині реалізовано проєкт «Цифровий щит»

25.09.2024   15:09Агенцiя

Протягом шести місяців тривала реалізація проєкту «Цифровий щит Менської громади» громадської організації «Добрі ініціативи Менщини» у партнерстві з Менською міською радою та за фінансової підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Фінальні результати презентували вчора в Мені. До заходу доєднались представники Міністерства цифрової трансформації України, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, Чернігівської ОДА, Агенції регіонального розвитку та громад області.

В межах проєкту в Менській міській раді модернізували локальну комп’ютерну мережу, створили сучасну серверну кімнату, встановили ліцензійну операційну систему, провели серію навчань з цифрової грамотності та захисту інформації для працівників, забезпечили архівування основних даних, щоб захистити їх на випадок непередбачених ситуацій.

    «Ми не тільки покращили захист нашої мережі, але й зробили крок вперед у якості надання публічних послуг. Для громади це означає швидший доступ до інформації, безпеку персональних даних і зручні сервіси», – каже секретар Менської міської ради Юрій Стальниченко.

Учасники зібрання обговорили можливості впровадження аналогічних заходів в інших громадах регіону, а також питання, які допоможуть покращити діджитал-процеси.

    «Враховуючи постійні кібератаки та поширення шкідливого програмного забезпечення з боку ворога, такі проєкти є важливою складовою для підвищення рівня захисту, реагування та протидії кіберзагрозам не тільки в Чернігівській області, а й в Україні загалом. Упевнений, що результати проєкту та набутий досвід стануть прикладом і пришвидшать реалізацію схожих проєктів в інших громадах Чернігівщини. Окремо хочу подякувати за підтримку, активну участь та співпрацю нашим партнерам — Програмі “U-LEAD з Європою” та ГО “Добрі ініціативи Менщини”», – зазначив заступник голови ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Сергій Зенченко.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

Чи буде враховано до сукупного доходу сім'ї при призначенні житлової субсидії грошова допомога «Пакунок школяра»? 11:38

Житлова субсидія обчислюється з урахуванням середньомісячного сукупного доходу домогосподарства.

На Новгород-Сіверщині через атаку БпЛА без світла залишилися понад 50 населених пунктів

На Новгород-Сіверщині через атаку БпЛА без світла залишилися понад 50 населених пунктів 11:36

Внаслідок ворожої атаки без електропостачання опинилися 51 населений пункт Новгород-Сіверської громади.

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:22

Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Шахрайство з компенсацією за пошкоджене житло: перед судом постануть двоє зловмисників з Ніжинського району

Шахрайство з компенсацією за пошкоджене житло: перед судом постануть двоє зловмисників з Ніжинського району 11:21

Поліцейські завершили досудове розслідування у кримінальних провадженнях за фактами шахрайського заволодіння бюджетними коштами, які були виділені двом мешканцям сіл у Ніжинському районі в рамках програми компенсації за зруйноване чи пошкоджене житло внаслідок бойових дій.

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: ще чотири громади області – з новими партнерами 09:55

Меморандуми про співробітництво у межах третього етапу проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» підписали сьогодні чотири пари громад. Відтак партнером Городнянської громади стала Славутська з Хмельницької області, Менської – Житомирська, Сновської – Гребінківська з Полтавщини та Плисківської – Жванецька з Хмельниччини.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини