Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 серпня, 22:53:28

Прилуцька поліція встановлює обставини ДТП на пішохідному переході, у якій травмувалася 42-річна місцева мешканка

25.09.2024   08:22Агенцiя

Слідчий Прилуцького районного відділу поліції розпочав кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої зазнала тілесних ушкоджень жінка-пішохід.

Дорожній інцидент стався 23 вересня близько 7:30 на вулиці Київській у Прилуках.

Для з’ясування обставин аварії на місці події працювали група реагування патрульної поліції та слідчо-оперативна група Прилуцького райвідділу поліції.

Попередньо поліцейські встановили, що 40-річний водій легкового автомобіля допустив наїзд на пішохода, яка переходила проїзну частину нерегульованим пішохідним переходом.

У результаті ДТП 42-річна потерпіла отримала тілесні ушкодження. Для надання допомоги медики її госпіталізували.

За фактом автопригоди слідчий поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури розпочав провадження за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху). Її максимальна санкція - три роки обмеження волі з позбавленням права керувати транспортом ще на такий же строк.

Наразі поліцейські встановлюють всі обставини дорожньо-транспортної пригоди. В рамках кримінального провадження призначено низку експертиз. Тривають слідчі дії.

Відділ комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

У Гончарівській громаді запрацювало відділення стаціонарного догляду 13:06

Цьогоріч у червні на базі Гончарівського ЦНСП запрацювало відділення стаціонарного догляду. З робочим візитом його відвідав начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус.

Робота є!

Робота є! 12:56

За сім місяців поточного року 2,7 тис. роботодавців області поінформували службу зайнятості про наявність вільних робочих місць. Загальна кількість заявлених ними вакансій склала майже 6 тисяч.

Чернігівська спортсменка Ангеліна Лисенко — бронзова призерка Всесвітніх ігор-2025! 12:24

З 7 до 17 серпня у місті Ченду (Китай) тривають Всесвітні ігри-2025.

Бахмацькі поліцейські затримали чоловіка, який незаконно зберігав боєприпаси

Бахмацькі поліцейські затримали чоловіка, який незаконно зберігав боєприпаси 11:18

Під час санкціонованого обшуку в одному з домогосподарств Ніжинського району поліцейські виявили та вилучили ручні гранати із запалами, патрони та пістолет. Зловмисника затримано, йому загрожує до 7 років позбавлення волі.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія мотоцикла, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу у 11 разів 11:16

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення поліції №1 (селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 32-річного водія мотоциклу, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини