Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжинському районі
Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула людина та ще троє зазнали травм.
3 серпня близько 22-ї години до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду в с. Кропивне Ніжинського району. На місце події одразу прибули група реагування патрульної поліції, слідчо-оперативна група поліції та слідчий з розслідування злочинів у сфері транспорту обласної поліції.
![]()
Поліцейські встановили, що 36-річний водій автомобіля «Рено», рухаючись по вул. Центральній в бік вул. Каденюка в с. Кропивне, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, не вибрав безпечної відстані та не впорався з керуванням. Автомобіль зіткнувся з огорожею мосту, після чого впав у водойму та перекинувся.
Внаслідок ДТП 39-річний пасажир автівки загинув на місці події. Водій та ще двоє пасажирів з травмами були госпіталізовані до лікарні.
За цим фактом слідчий поліції розслідує кримінальне провадження за частиною 3 статті 286-1 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння, що спричинили смерть потерпілого).
Поліція звертається до свідків ДТП: якщо вам що-небудь відомо про обставини цієї події, прохання телефонувати на лінію 102 чи за номером 063-454-77-43.
Останні новини Чернігівщини
Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39
4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.
За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)
На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31
Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.
Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30
Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.
5 березня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression