Стартувала реконструкція ділянки водопроводу по вулиці Музичній на перехресті з Івана Мазепи
Мова про реконструкцію ділянки водопроводу по вулиці Музичній на перехресті з Івана Мазепи. Виконавчий комітет Чернігівської міськради для проведення цих робіт надав дозвіл на перекриття руху автотранспорту до 31 жовтня.

– Минулого тижня розпочали реконструкцію водогону і частини мережі каналізації. Плануємо завершити до жовтня, аби була можливість облаштувати ще й дорожню ділянку, – повідомив під час загальноміської наради 30 липня директор КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко.
Цей водопровід збудований у 1979 році. По ньому забезпечується питне водопостачання для значної кількості мешканців міста, а саме: вулиць Музична, Промислова, мікрорайону Лісковиця тощо. На сьогодні він відпрацював свій термін експлуатації і там постійно виникають аварійні ситуації, які призводять до перекриття водопостачання населення та підприємств частини міста.
Для запобігання виникненню в подальшому аварійних ситуацій, роботами передбачається заміна існуючого трубопроводу. Також, враховуючи необхідність заміни на цій ділянці асфальтного покриття, виконають і заміну ділянки каналізаційної мережі.
Реконструкція водопроводу по вулиці Квітнева та проспекту Миру від ВНС-4 в м. Чернігів
А от ці роботи вже на етапі завершення, говорить Сергій Малявко. Кошти на реалізацію Чернігів отримав у рамках проєкту «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів», завдяки чому замінено понад 2 км водопровідної мережі.
Згаданий проєкт фінансується Урядом Німеччини через GIZ та впроваджується ПРООН в Україні.
– Ми завершуємо реконструкцію водогону по вул. Квітнева. Була невеличка економія коштів і наші партнери погодилися додатково профінансувати ще одну ділянку реконструкції мережі.
Згадана директором підприємства ділянка близько 170 метрів протяжністю, від насосної станції до ЗАЗу. На її відновлення партнери додатково планують виділити 3-4 млн грн.
Пресслужба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Вкрай потрібна ініціатива: жителі віддалених сіл – про мобільні бригади лікарів 10:26
Сьогодні в двох громадах області, а саме в Ріпкинській та Чернігівській, працювали мобільні бригади лікарів. Тож, отримати спеціалізовані послуги та пройти медичне обстеження змогли жителі Любеча, Добрянки, Радуля, Пакуля та інших сіл громад.

10 жовтня: цей день в Україні і світі 10:01
ДЕНЬ 1325 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1325 RUSSIAN AGRESSION
Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10
Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.
Призначено нового керівника Чернігівської окружної прокуратури 08:39
Керівник Чернігівської обласної прокуратури Сергій Дейнека представив колективу Чернігівської окружної прокуратури нового керівника – Дениса Тетеніча.

9 жовтня: цей день в Україні і світі 07:47
ДЕНЬ 1324 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1324 RUSSIAN AGRESSION