Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 11 липня, 07:08:13

Капремонт частин вулиць Стрілецької та Курсанта Єськова почнуть з відновлення мосту через р. Стрижень

24.07.2024   09:22Агенцiя

Управління житлово-комунального господарства готове оголосити тендер на виконання капітального ремонту вулиць Стрілецької та Курсанта Єськова. Проєкт складається з двох черг. Роботи стартують вже цього року і почнуть їх з відновлення аварійного мосту через річку Стрижень.

Про розроблення та затвердження, згідно законодавства, відповідного проєкту, йшла мова під час загальноміської наради 23 липня. Пізніше, цього дня, на засіданні виконавчого комітету, погоджений, власне, сам робочий проєкт.

– У зв’язку з тим, що частина землі в структурі Міноборони, проєкт розбито на дві черги. Днями управління ЖКГ оголошує тендер на виконання робіт і після визначення переможця вони стартують. Орієнтовно, у кінці серпня, – повідомляє в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако.

Проєкт робіт розділено на дві черги у зв'язку з тривалістю погодження земельних питань: частина дороги у власності громади, інша – держави.

Саме тому Чернігівська міська рада свого часу звернулася до одного з центральних органів виконавчої влади, аби забрати землю у власність громади і мати право профінансувати ремонт дороги з міського бюджету. У передачі землі Міноборони відмовило, але запропонувало варіант сервітуту.

– Нам дали лист-погодження по сервітуту, ми його оформлюємо, – зазначив начальник управління ЖКГ Ярослав Куц.

Ці процедурні питання вимагають певного часу. Саме тому частину робіт планують виконати вже цього року, а наступного завершити у частині, де земля під дорогою у державній власності.  

Роботи почнуть з мосту через Стрижень, аби зробити пропуск для вантажного транспорту. Це відправна точка I-ої черги ремонту частини вулиці Курсанта Єськова.

    – Треба робити реконструкцію, тому що весь вантажний транспорт, що йде на північ, Новгород-Сіверський, йде через Михалевича і цей міст. На перетині Єськова та Михалевича зробимо коло, тому що дуже навантажене перехрестя. І біля 10-го будинку на Єськова також буде коло і розворотний майданчик для маршрутного транспорту, – розповів Ярослав Куц. – Відповідно до розробленого проєкту, там 8 тисяч квадратних метрів дороги, тротуари, велодоріжки, освітлення, парковки, а біля збудованих будинків робиться благоустрій.

II-га черга ремонту частини вулиці Стрілецька запланована на наступний рік.


Пресслужба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.

Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10

Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.

У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.

У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.

Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).