Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 вересня, 03:50:22

Як тебе не любити, Ніжине мій…

27.12.2012   10:46Агенцiя

Саме під такою назвою Ніжинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів оголошений у кінці травня цього року міський фотоконкурс.

Організатори конкурсу, спеціалісти Центру, вбачають його завданням виховання у юного покоління ніжинців патріотичних почуттів, дбайливого ставлення до історичних, архітектурних пам’яток і зелених зон міста, пропаганду здорового способу життя в екологічно чистому середовищі, висвітлення спричинених людською діяльністю негараздів нашого довкілля та привернення до них уваги громадськості з метою якнайшвидшого їх усунення. А ще – популяризацію серед дітей та молоді захоплення художнім фото і підтримку творчо обдарованих особистостей. Адже, прогулюючись з фотоапаратом вулицями рідного міста, можна не тільки спостерігати й знаходити цікаві сюжети, а й призвичаїтись до постійних помірних фізичних навантажень на свіжому повітрі, яких так бракує нинішнім “комп’ютеризованим” підліткам.

Переможці конкурсу визначались у двох тематичних номінаціях – “Краса рідного міста” і “Проблеми нашого довкілля” та у двох вікових категоріях – до вісімнадцяти та від вісімнадцяти до до тридцяти п’яти років.

Конкурсне журі у складі начальника відділу соціальної роботи ЦСССДМ Леоніда Безпалого, спеціалістів відділу Любові Луговик, Олени Гребеннікової, директора Ніжинської міської централізованої бібліотечної системи Олени Єкименко та заступника директора телекомпанії “Фобос”, члена національних спілок журналістів та фотохудожників України Ігоря Волосянкіна ретельно опрацювало вісімдесят сім робіт, поданих двадцять одним автором віком від трьох до двадцяти чотирьох років.

20 грудня у читальному залі Будинку книги відбулось відкриття виставки фоторобіт “Як тебе не любити, Ніжине мій…” та урочиста церемонія вручення їхнім авторам дипломів і призів від центру соціальних служб. Центр також вручив лист подяки працівникам міської центральної бібліотеки за допомогу в організації конкурсу та оформлення виставки.

За висловом члена журі Ігоря Волосянкіна, нагороди тут отримали всі: автори робіт – увагу й вдячність оглядачів виставки, а її відвідувачі – естетичну насолоду, можливість зробити певні висновки та спрямувати в потрібне русло свою діяльність і творчий потенціал.

Виставка триватиме до 20 січня 2013 року. Оглянути фотографії переможців та інших учасників конкурсу може кожен бажаючий ніжинець і гість міста.

А спеціалісти ЦСССДМ та працівники міської централізованої бібліотечної системи, що активно долучились до волонтерської діяльності, вже планують нові спільні цікаві заходи.


НМЦСССДМ

Останні новини Чернігівщини

Рятувальники за минулу добу ліквідували 11 пожеж

Рятувальники за минулу добу ліквідували 11 пожеж 16:40

Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 11 пожеж, 5 з них виникли у житловому секторі громадян, 6 у природних екосистемах.

Держпродспоживслужба попереджає: сире молоко може бути шкідливим для людського організму

Держпродспоживслужба попереджає: сире молоко може бути шкідливим для людського організму 16:27

Молоко - це найперша їжа, яку починає вживати людина у своєму житті. Воно зустрічається скрізь: у соусах, цукерках, печиві, морозиві, ковбасах. Це такий продукт, який має на своїй кухні кожна господиня у будь-якому куточку земної кулі. Втім іноді коров’яче молоко може стати дуже небезпечним.

У Чернігівській області виявлено 114 нових випадків COVID-19

У Чернігівській області виявлено 114 нових випадків COVID-19 16:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 24 вересня в області зафіксовано 114 нових випадків COVID-19.

Дошкілля Чернігівщини. ДОВІДКА

Дошкілля Чернігівщини. ДОВІДКА 14:49

Дошкільна освіта Чернігівщини – це 223 дитячі садочки, 146 ясел-садків та63 інші заклади майже на 27 тис. місць,в яких на кінець 2019 року виховувалися 29 тис. маленьких мешканців області (дівчаток на 5% менше, ніж хлопчиків). Ще 485 дітей охоплено соціально-педагогічним патронатом.

Підсумки цьогорічного купального сезону в Чернігові

Підсумки цьогорічного купального сезону в Чернігові 14:44

Офіційний купальний сезон цього року в Чернігові розпочався, відповідно до розпорядження міського голови від 25.05.20 №71-р «Про підготовку та відкриття купального сезону 2020 року», з 15 червня і тривав до 15 вересня.