Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 листопада, 10:51:00

Чернігівські поліцейські протягом кількох годин розшукали та повернули додому двох зниклих дітей

18.07.2024   09:26Агенцiя

За позаминулу добу з інтервалом в годину до поліції надійшли повідомлення про зникнення безвісти двох неповнолітніх дівчат різного віку.

Поліцейські упродовж кількох годин розшукали та повернули дітей батькам.

Співробітники сектору ювенальної превенції Чернігівського районного управління поліції спільно зі слідчо-оперативною групою, поліцейськими батальйону поліції особливого призначення та патрульними поліцейськими оперативно розшукали підлітків.

Перше повідомлення надійшло о 22:20. По допомогу до поліцейських звернулася мати 12-річної дівчини, яка в обідній час пішла з дому на пляж і досі не повернулася. На телефонні дзвінки матері дитина не відповідала.

На пошуки дівчини виїхали екіпажі батальйону поліції особливого призначення, патрульні поліцейські, слідчо-оперативна група та ювенальний поліцейський Чернігівського районного управління поліції. Оперативно правоохоронці встановили місцезнаходження неповнолітньої – увесь цей час дівчина була у своєї подружки, а її телефон розрядився.

Інше повідомлення про зникнення дитини надійшло вже близько опівночі. Зверталася по допомогу мати 16-річної дівчини. Жінка повідомила правоохоронцям, що кілька годин тому донька поїхала на таксі зі знайомим водієм до іншого приватного будинку у приміське селище, де мала доглянути за господарством. Дівчина вже повинна була повернутися додому, однак зникла.

За отриманими даними патрульні поліцейські оперативно знайшли та зупинили автівку, якою неповнолітня вже поверталася додому.

Дітей передали матерям, з якими поліцейські сектору ювенальної превенції провели профілактичні бесіди. Жінки щиро подякували правоохоронцям за допомогу.

Поліція Чернігівщини закликає батьків та осіб, що їх замінюють пильнувати дітей та не залишати їх без нагляду.

Якщо ж дитина загубилась, не зволікайте, та негайно телефонуйте на лінію 102.

Відділ комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06

Протягом минулої доби зареєстровано 12 небезпечних подій, а саме:1 дорожньо-транспортну пригоду та 11 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.

17 листопада: цей день в Україні і світі

17 листопада: цей день в Україні і світі 09:05

День 1363 Російська агресія - Day 1363 Russian aggression

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини