Чернігів продовжує передавати військовим обладнання, яке закуповується коштом міського бюджету
Сотні квадрокоптерів, комп’ютерна техніка, потрібна для радіокерування ними, окуляри для дронів, антидронові рушниці та старлінки – вже відправилися до військових частин.
Нагадаємо, що рішенням сесії Чернігівської міської ради від 10 липня, за результатами останніх закупівельних процедур, військовим передається обладнання на загальну суму майже 10,3 млн грн. Все придбано за заявками, отриманими від військових частин. Всього 310 шт. квадрокоптерів; 5 шт. мобільних систем електромагнітних перешкод; 9 шт. портативних пристроїв радіоелектронної боротьби у комплекті з пультом керування; 3 шт. пульти керування; 6 шт. окулярів FPV; 10 шт. ноутбуків; 12 шт. планшетів.
Частину з переліченого в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако ще минулого тижня передав одній із військових частин.
– Подякував хлопцям за оборону Чернігова та України. Запевнив, що ми й надалі співпрацюватимемо й підтримуватиме ЗСУ. Цей напрямок – наш пріоритет. Дякую платникам податків Чернігова за можливість підтримувати ЗСУ. Разом переможемо! Слава Україні!, – сказав після передачі придбаного в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако.
Іншим військовим передано антидронові рушниці та партія квадрокоптерів.

Пресслужба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.