єРобота: бізнес на воді
Чернігівська підприємниця Вікторія Талибова виробляє продукцію, котру споживають люди, які дбають про своє здоров’я. Йдеться про очищену питну воду.
Щоб задовольнити зростаючий попит споживачів і виробляти більше смачної і корисної питної води вищого ґатунку, вона скористалася програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» урядового проєкту «єРобота». Грантові гроші підприємниця витратила на модернізацію виробництва.
«Очистка, розлив і продаж питної води в Чернігові – це наш родинний бізнес, який ми з чоловіком заснували майже 10 років тому. Наша продукція відома чернігівцям під назвою «Фабрика води», - розповідає Вікторія. – Якісна питна вода – товар, який користується постійним попитом і не має сезонності. Всім відомо, що чернігівці мають у своїх кранах гарну артезіанську воду, але стан водопровідних труб не такий вже й ідеальний. Наша вода проходить 9 ступенів очистки, збагачується комплексом потрібних людині мінералів, очищується від важких металів та солі, вірусів і бактерій. Крім того, вона є безпечною для побутової техніки, бо не призводить до утворення накипу».
Щоб замінити застаріле обладнання на одному з трьох пунктів продажу, а коштує воно не дешево, Вікторія скористалася програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей», бо є дружиною учасника бойових дій. На реалізацію своєї бізнес-ідеї отримала від держави 500 тис. гривень. Завдяки гранту збільшився й її колектив. Підприємниця працевлаштувала ще двох людей продавцями-консультантами.
Нагадаємо, за програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, а також члени їх сімей, можуть отримати:
– до 250 тис. гривень у разі створення одного робочого місця;
– від 250 тис. до 500 тис. гривень - двох робочих місць;
Крім того, учасники бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни можуть отримати від 500 тис. до 1 млн. гривень за умови створення чотирьох робочих місць. Цей грант надається на умовах співфінансування: 70% вартості проєкту – за рахунок гранту, 30% – за рахунок коштів отримувача. Причому реєстрація ФОП має бути не менше, ніж три роки.
За консультаціями звертайтеся до регіонального офісу "Зроблено в Україні", який діє на базі Чернігівського обласного центру зайнятості (м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 40).
Чернігівський обласний центр зайнятості
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.