Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 грудня, 04:13:17

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Чернігові

11.07.2024   11:35Агенцiя

10 липня близько 18-ї години до поліції надійшло повідомлення про те, що в Чернігові сталася смертельна ДТП.

На місце події негайно прибули патрульні поліцейські, слідчо-оперативна група Чернігівського районного управління поліції та слідчий з розслідування злочинів у сфері транспорту обласної поліції.

Правоохоронці встановили, що 23-річний водій автомобіля «Фольксваген» рухався по вул. Київській та, здійснюючи поворот ліворуч на вул. Гончу, скоїв зіткнення з мотоциклом під керуванням 31-річного чернігівця, який рухався у зустрічному напрямку. Внаслідок ДТП водій мотоцикла загинув на місці, а його пасажир зазнав травм та був госпіталізований.

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Слідчий поліції розслідує кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого).

Поліція звертається до свідків ДТП - якщо вам що-небудь відомо про обставини цієї події, прохання телефонувати за номером (063)-960-63-01 або 102.

Досудове розслідування триває.



Відділ комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини