Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 лютого, 17:53:09

Ті, хто планують відкриття власного бізнесу або масштабування вже діючого, можуть заручитися фаховою підтримкою

08.07.2024   10:28Агенцiя

До регіонального офісу «Зроблено в Україні», який з квітня поточного року діє на базі обласного центру зайнятості, за консультаціями вже звернулися 90 громадян області.

 Майже половина з них – фізичні особи-підприємці, третина – мають намір поповнити лави підприємців, решта –  юридичні особи. Серед відвідувачів офісу - 13 учасників бойових дій та членів їх сімей, 2 переселенців.

Переважно цікавились урядовими грантовими програмами «Власна справа» та «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей», іншими програмами сприяння зайнятості. Також надавались консультації щодо грантів для виробництв переробної промисловості, для створення або розвитку тепличного господарства. Сільськогосподарські підприємства отримали інформацію про часткову компенсацію вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва.

Були й такі, хто потребував допомоги у складанні бізнес-плану. А ще ті, кому відмовили в отриманні грантових коштів.  Фахівці допомогли їм виправити  помилки, які були допущені при подачі заяви, та повторно подати документи. Загалом надано 120 консультацій.

Щоб дізнатися більше про можливості для розвитку бізнесу, звертайтеся до регіонального офісу «Зроблено в Україні», який діє на базі Чернігівського обласного центру зайнятості (м.Чернігів, вул.Коцюбинського,40).
                                          

Пресслужба обласного центру зайнятості

Останні новини Чернігівщини

6 проєктів Чернігівщини відібрано для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В) 09:43

Заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках

Генеральний секретар НАТО ознайомився з роботою об’єкту енергетики та пункта незламності в Чернігові 09:42

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте з офіційним візитом на Чернігівщині. Він оглянув один з енергооб’єктів у регіоні, який зазнав ворожих ударів. Також ознайомився з роботою пункта незламності.

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованої злочинної групи, члени якої організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 09:38

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту на території України.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:37

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

5 лютого: цей день в Україні і світі

5 лютого: цей день в Україні і світі 08:34

День 1443 Російська агресія - Day 1443 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини