Розпочато демонтаж будівель двох чернігівських шкіл у мікрорайоні Подусівка – №18 та 21
Їх було зруйновано 3 березня 2022 року внаслідок авіаударів армії рф.
Споруди не підлягають відновленню, згідно проведених експертиз. Зараз розпочалися роботи з їх демонтажу, які виконуються в межах домовленостей між Чернігівською міською радою та ПРООН.
– Партнери повністю їх фінансують, а також самостійно визначали підрядника, який здійснює демонтаж, – повідомляє в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако. – Крім того, маємо з ними ще один спільний напрямок роботи. Вони придбали кілька одиниць техніки і передали їх в комунальну власність Чернігова – бульдозер, самоскид з вантажопідйомністю 32 т. В роботі ще навантажувач.
В планах на місці зруйнованої школи №21 побудувати нову з потужністю 1 110 учнів та учениць. Проєктуванням вже займається управління капітального будівництва Чернігівської міської ради. Також цей заклад освіти буде мати бомбосховище згідно всіх вимог та стандартів.
– Коли буде готовий проєкт, розпочнеться робота з пошуку і залучення зовнішніх партнерів для його реалізації, – зазначає Ломако.
Стосовно доступу до освіти мешканців мікрорайону Подусівка, де в один день ворог знищив дві школи, то діти тимчасово обирають для себе інші ЗНЗ: №13, 14, 20, 32 тощо.
Пресслужба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі 07:48
ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.