Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 березня, 14:50:40

Родини з новонародженими продовжують отримувати підтримку від міста

12.06.2024   16:43Агенцiя

Одноразову допомогу при народженні дитини отримають ще 68 чернігівок, які зареєстровані в реєстрі територіальної громади й наразі перебувають у місті. Загальна сума виплат – 685 тис. грн.

Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 11 червня.

Тож, цього місяця виплати з бюджету Чернігівської територіальної громади отримають:

    31 сім’я – по 5 тис. грн на першу дитину – на загальну суму 155 тис. грн;
    21 сім’я – по 10 тис. грн на другу дитину – на загальну суму 210 тис. грн;
    13 сімей – по 20 тис. грн на третю дитину – на загальну суму 260 тис. грн;
    дві сім’ї, в яких народилася четверта дитина – на загальну суму 40 тис. грн;
    одна сім’я, в якій народилася п’ята дитина – на загальну суму 20 тис. грн.

Нагадаємо, що кожна чернігівська родина при народженні дитини може отримати таку підтримку від міста. Виплати здійснюються в рамках Програми підтримки народжуваності у місті Чернігові на 2023–2027 роки, затвердженої рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 03.11.2022 року № 546, і яка направлена на покращення демографічної ситуації в місті. Весь комплект документів, який розглядається комісією з попереднього вивчення питання надання допомоги при народженні, подається до відділу звернень громадян міськради не пізніше 12 місяців після народження дитини.

Пресслужба Чернігівської міської ради

Головне фото з мережі Інтернет
 

Останні новини Чернігівщини

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:01

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.