Допомога 24/7: чернігівські поліцейські допомогли доправити додому родину з п’ятьма дітьми, які в автомобілі застрягли на дорозі
По допомогу до поліцейських Чернігівського райуправління поліції звернулася пасажирка кросовера «Mitsubishi» та розповіла, що пізно ввечері їхня автівка з п’ятьма неповнолітніми дітьми застрягла у грязьовій пастці на ґрунтовій дорозі. І самотужки їм не впоратися.
Не гаючи часу поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління одразу вирушили на допомогу.
По прибуттю на місце події правоохоронці встановили, що дві родини з п’ятьма малолітніми дітьми на позашляховику поїхали відпочивати на річку, але не врахували того, що після дощу польову дорогу розмило. Ввечері, коли компанія вже поверталася додому, автомобіль застряг. Всі намагання людей вибратись самотужки були марними. Тож одна з жінок, що перебувала в машині, звернулась на лінію «102» та попросила допомоги поліції.
Екіпаж патрульних, що прибув на виклик, спробував витягти автомобіль шляхом буксирування. Але машина настільки сильно застрягла в багнюці, що це потребувало чимало часу. Тож, враховуючи нічний час та те, що п’ятеро дітей віком від 3-х до 11-ти років були дуже втомлені, поліцейські прийняли рішення спочатку транспортувати діток та одну з жінок на службовому автомобілі додому. Водію кросовера правоохоронці залишили буксирувальний трос та надали необхідні контакти для подальшої евакуації автомобіля. Як в подальшому з’ясували поліцейські, через кілька годин водій зміг вибратися та теж повернувся додому.
Родини щиро подякували поліцейським за надану допомогу.
Відділ комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.