Міліціонери зайшли перевірити підоблікового, а розкрили вбивство
Днями працівники Ічнянського райвідділу міліції на території міста проводили звичайну перевірку підоблікового контингенту. Зайшовши до будинку чергового “знайомого”, вони побачили неочікувану сцену.

На підлозі лежав труп чоловіка з явними ознаками насильницької смерті, а поруч з ним за столом сиділи господар садиби та його товариш. Міліціонери одразу затримали обох та викликали на місце слідчо-оперативну групу.
Прибувши на виклик, правоохоронці провели всі необхідні слідчі дії, встановили обставини злочину, вилучили речові докази, опитали можливих свідків пригоди.
В ході спілкування із затриманими було встановлено, що напередодні двоє товаришів зустрілися у третього вдома хильнути по чарці. Пляшка за пляшкою, слівце за слівце і між гостями спалахнула сварка, яка потім переросла в бійку, внаслідок якої молодший товариш виявився сильнішим, він завдав численних ударів кривднику по обличчю кулаками, а потім ще й добавив обухом сокири по голові та тулубу, доки бідолаха не замовк.
Після кривавої розправи чоловіки продовжили чаркування, ніби нічого й не трапилося, аж тут несподівано до господи завітали працівники міліції.
Наразі слідчим відділенням Ічнянського РВ за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України (вбивство), яка передбачає позбавлення волі на термін від 7 до 15 років.
Останні новини Чернігівщини
Поки триває відновлення електропостачання, всі критичні служби діють за відпрацьованим планом – В’ячеслав Чаус про ліквідацію наслідків обстрілів енергосистеми 10:19
Ліквідація наслідків обстрілів енергооб’єктів російськими терористами – з цього питання начальник ОВА В’ячеслав Чаус провів термінове засідання обласної комісії з питань з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Залучено і всіх комунальні служби міста Чернігова.
«Вистояли. Вижили. Переможемо»: у Чернігові презентували фільм про захисників і захисниць та вручили почесні нагороди 09:38
Традиційно 1 жовтня українці відзначають День захисників і захисниць. В обласному центрі вітали військовослужбовців, рятувальників і правоохоронців.
День захисників та захисниць України: у Чернігові вшанували воїнів та підняли «Прапор Надії» 09:16
Учора у Чернігові біля Катерининської церкви замайорів «Прапор Надії». Це символ віри у повернення українських полонених і зниклих безвісти. Його підняв колишній військовополонений, воїн 119 окремої бригади Регіонального управління Сил ТрО «Північ» Сергій Маценко.
2 жовтня: цей день в Україні і світі 09:12
2 жовтня відзначають Міжнародний день боротьби проти насилля, Міжнародний день соціального педагога, Всесвітній день без алкоголю, Всесвітній день сільськогосподарських тварин, Всесвітній день повітряної кульки, Всесвітній день гри, День аудіофіла.
Прилуцькі поліцейські затримали чоловіка, який завдав смертельних тілесних ушкоджень власній матері 11:31
Оперативники Прилуцького районного відділу поліції затримали 45-річного мешканця Линовицької громади, який завдав своїй 70-річній матері тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до її смерті. Чоловікові загрожує до 10 років позбавлення волі.