Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 січня, 19:40:19

V Асамблея обласного осередку Національного олімпійського комітету України

25.12.2012   08:38

24 грудня в облдержадміністрації відбулося засідання V Асамблеї обласного осередку Національного олімпійського комітету України.

На початку засідання заступник керівника апарату облдержадміністрації Юрій Музика, за дорученням голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка, вручив відзнаки кращим спортсменам, тренерам та районним організаціям НОК за підсумками 2012 – Року спорту та здорового способу життя.

Далі учасники заходу заслухали та обговорили звіт про роботу обласного осередку НОК. Як зазначалося, протягом звітного періоду осередок НОК тісно співпрацював з усіма федераціями, фізкультурно-спортивними товариствами, обласними центрами “Інваспорт” та “Спорт для всіх”, керівники яких входять до складу виконкому осередку. До заходів під олімпійськими гаслами залучалося все більше дітей та молоді. На високому організаційному і професійному рівні були проведені заходи НОК України в області, зокрема, “Олімпійський день”, “Передай вогонь перемоги”, “Олімпійський урок”, “Олімпійське лелеченя”, “Олімпійське літо”, “Козацькі розваги” тощо.

За активного сприяння керівництва обласного осередку внесено нову якість в розвиток та підтримку спорту вищих досягнень. Як результат – на офіційних міжнародних змаганнях серед дорослих, юніорів і юнаків завойовано 75 медалей в 11 видах спорту, з яких 22 золоті. Підготовлено 37 майстрів спорту України, 2 майстри спорту міжнародного класу та 1-го Заслуженого майстра спорту, а трьом тренерам присвоєно почесне звання “Заслужений тренер України”.

12 кращих спортсменів області вели підготовку до літніх Олімпійських ігор та троє спортсменів-інвалідів до Параолімпійських ігор у м. Лондон.

Понад 130 представників області підготовлено до основного і резервного складів збірних команд України, які нині представляють Чернігівщину на міжнародних змаганнях у 28 видах спорту.

За підсумками рейтингу зі спорту вищих досягнень область піднялась до 11 місця в Україні, а з зимових видів – на 3. За підсумками участі в Олімпійських іграх серед областей України Чернігівщина посідає 5 місце.

На постійному контролі керівництва осередку НОК знаходиться питання зміцнення матеріально-спортивної бази області. Зокрема, ведеться другий етап капітального ремонту об’єктів державного підприємства “Олімпійський навчально-спортивний центр “Чернігів”, продовжується оновлення бази олімпійської підготовки з біатлону тощо.

Під час обговорення питань виступаючі відзначали, що Чернігівський обласний осередок НОК зробив великий крок уперед. А поєднавши зусилля зі спонсорами, партнерами, федераціями, ФСТ можна досягнути ще більших успіхів.

На завершення V Асамблеї обласного осередку НОК було прийнято план заходів та окреслені головні завдання на наступний рік.

Останні новини Чернігівщини

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів 09:50

Вчора, 30 січня, російські війська продовжували обстрілювати прикордоння Чернігівської та Сумської областей.

Як вплине новий закон “Про медіа” на роботу чернігівських редакцій

Як вплине новий закон “Про медіа” на роботу чернігівських редакцій 09:27

Чернігівські редактори про новий закон “Про медіа” чули, деякі вже почали ознайомлюватися та вивчати як він вплине в подальшому на роботу. Більшість позитивно сприймають головну ідею нового закону - впорядкування діяльності різних видів медіа в Україні. Водночас, висловлюють застереження щодо реалізації на практиці окремих норм закону, зокрема, щодо створення наглядових рад для комунальних ЗМІ та наскільки суттєве стане посилення державного регулювання і впливу на редакції, в тому числі на онлайн медіа.

До рятувальників Прилуччини завітали маленькі ліцеїсти

До рятувальників Прилуччини завітали маленькі ліцеїсти 09:20

Сьогодні до одного з підрозділів Прилуцького районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області на екскурсію завітали ліцеїсти варвинського ліцею №2.

До уваги авторів! Зміни в умовах конкурсу «Книга року»

До уваги авторів! Зміни в умовах конкурсу «Книга року» 09:10

Чернігівська міська ЦБС оголошує прийом заявок на участь у щорічному літературному конкурсі «Книга року-2022». До участі запрошуються автори книг, виданих у 2022 році, а також рукописів, які ще не вийшли друком.

 Киїнська громада отримала 30 палет утеплювача від компанії «ROCKWOOL»

Киїнська громада отримала 30 палет утеплювача від компанії «ROCKWOOL» 09:08

Жителі Киїнської громади, які відновлюють зруйновані чи постраждалі через війну оселі, отримали сьогодні мінеральну вату для утеплення.