Спорт та робота фахівців Центру соціальних служб: як в Коропській громаді працюють над ментальним здоров’ям
«Зараз дітям важко. Їх треба відволікти не тільки від гаджетів, а й від війни. Краще, ніж спорт, складно придумати», - каже тренер атюшинської команди Анатолій Приходько.
9 команд з футзалу з’їхалися до Коропа на 2 етап «Всеукраїнських шкільних ліг Пліч-о-пліч», що проводяться за ініціативи Президента України Володимира Зеленського.
До тренування та відкриття змагань долучився і заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Командні види спорту – це те, що гуртує, вчить відповідальності не лише за себе, а й за товаришів. Зараз, як ніколи в усьому треба стояти пліч-о-пліч», - наголосив Іван Ващенко.
У запеклій боротьбі найспритнішими виявилися гравці команди з Коропа, «срібло» - у Риботина.
Принагідно заступник голови ОДА ознайомився із роботою служб, що мають у своєму функціоналі послуги для ветеранів/ветеранок та членів їх родин. Зокрема у місцевому ЦНАПі з початку року надано більше 40 таких послуг. Активно працює в громаді і Центр соціальних служб.
«Відразу за психологічною допомогою звертається мало людей. Пояснення цьому, на жаль, не відсутність потреби, а стереотипи – це не на часі; хлопці там життя віддають, а я ото на балачками розважатимуся, - розяснює директорка Центру Алла Шаповал. - Однак, до Центру приходять члени родин військовослужбовців, щоб оформити супровідні документи. І вже у ході спілкування з фахівцями з’ясовується потреба у психологічній допомозі. А головне – фахівцям вдається переконати відвідувачів не відмовлятися від такої допомоги».
Наразі Центр потребує ще одного соціального працівника, а також шукає можливості розширення матеріально-технічної бази. До слова, наразі установа – у пілотному проєкті формування життєстійкості, що є частиною ініціативи Першої Леді «Ти як?».
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.