Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 січня, 06:34:40

Фестиваль "Естет-Стрип-Імперія" у Чернігові. ФОТО

17.12.2012   14:24

15 грудня в Чернігові відбувся 3-й Фестиваль "Естет-Стрип-Імперія". На суд журі колективи з Києва, Чернігова, Вінниці, Одеси та інших міст представили більше 40 номерів.

Учасниці змагалися у мистецтві стрип-танцю, презентуючи різноманітні напрямки: belly strip, strip dance, strip-latina. А також приватні танці, танці із стільцем та на стільці, виконуючи складні акробатичні трюки. Кожен рух дівчат підкреслював красу та гнучкість. І журі дуже важко було визначитися із переможницями. Але конкурс є конкурс і лідери були визначені.

Так за інформацією видання Шостка.ИНФО перше місце у номінації "Strip-dance" (початківці) з танцем "Пристрасть і ніжність" студія "Dream Dance" зайняла 1-е місце, а в номінації "Mix Dance" з танцем "Клубний мікс" - 2-е місце.

За інформацією порталу студії танцю "Вікторія-денс" 2 місце в номінації "STRIP-FASHION" зайняв номер "Бродвейський джаз" у виконанні Ярослави Ігнатенко та Катерина Плотнікової ("Вікторія денс"). Дівчата також завоювали 3 місце в номінації "LАР DANCE" з номером "Sexy lap".

Крім того, організатори запропонували батли серед go-go танцівниць.

На думку організаторів, фестиваль подарував незабутні враження і учасницям, і глядачам, а також довів, що стрип-танці - це естетично прекрасне дійство.

ФОТО з порталів shostka.info та viktoria-dance.com

Останні новини Чернігівщини

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней 17:14

Епізоотична ситуація по інфекційних захворюваннях у галузі тваринництва Чернігівської області на початок 2022 року залишалась стабільною і контрольованою, що свідчить про значний обсяг профілактичних заходів, здійснених фахівцями Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини протягом минулого року.

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху 13:05

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в селі Яворів Львівської області у період з 18 по 22 січня 2022 року відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

 Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» 12:59

На сайті Чернігівської облдержадміністрації розміщена брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни». Це стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно 12:51

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні.

Зміна імені – популярна послуга юстиції

Зміна імені – популярна послуга юстиції 12:44

У 2021 році на теренах Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)відділами державної реєстрації актів цивільного стану було зафіксовано більше тисячі звернень про зміну прізвища, імені або по батькові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини