Дві золоті, чотири срібні та одну бронзову медалі вибороли представники Чернігівської області на чемпіонаті з легкої атлетики у Кропивницькому
З 22 по 25 червня 2023 року у місті Кропивницький відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2006 р.н. та молодші. Дві золоті, чотири срібні та одну бронзову медалі вибороли представники Чернігівської області.

Особисті результати:
Саєвський Ілля – 1 місце у метанні спису, вихованець Бахмацької ДЮСШ;
Естафетна команда у складі Вовченка Володимира (ДЮСШ «Атлет» ЧМР), Голуба Дмитра, Лесенка Дмитра (Прилуцька ДЮСШ) та Жменьковського Романа (Корюківська ДЮСШ.) - 1 місце.
Вовченко Володимир – 2 місце в бігу на 400м, вихованець ДЮСШ «Атлет» ЧМР.
Комов Станіслав – 2 місце у десятиборстві, вихованець Менської ДЮСШ;
Лесенко Дмитро – 2 місце у потрійному стрибку з розбігу, вихованець Прилуцької ДЮСШ;
Казанін Матвій – 2 місце в бігу на 800м, вихованець ДЮСШ «Атлет» ЧМР;
Яременко Ірина – 3 місце у метання спису, вихованка Бахмацької ДЮСШ.
Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації вітає спортсменів та їх тренерів з успішним виступом на чемпіонаті!!!
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50
31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.
«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48
Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.
Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43
Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39
Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.