Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 12:37:23

У Чернігові відбулася спартакіада серед бійців бригад територіальної оборони з чотирьох регіонів

23.06.2023   09:25Агенцiя

В обласному центрі сьогодні з нагоди Дня Конституції України відбулася відкрита спартакіада серед бригад територіальної оборони ЗСУ Чернігівської, Київської, Житомирської та Сумської областей.

«Вітаю бійців бригад територіальної оборони Київщини, Житомирщини,  Сумщини та Чернігівщини на відкритій спартакіаді, – звернувся до зібрання начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус на відкритті спартакіади. – Триває війна і переключити свою увагу від цього неможливо. Спорт – те що гартує тіло і розум. Те, що необхідно навіть в такий складний час. Ми сильні, ми вільні, ми доводимо це кожної хвилини на полі бою, захищаючи кожен сантиметр рідної землі. Успіхів і перемоги кожному».

Учасників змагань привітали начальник Чернігівської міської військової адміністрації Дмитро Брижинський та полковник ЗСУ, начальник відділу бойової підготовки регіонального управління Сил територіальної оборони «Північ» Костянтин Радченко.

До заходу також долучилися  заслужений  тренер України, майстер спорту, голова Чернігівської громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Україна» Андрій Кужельний та директор обласного стрілецько-спортивного клубу Чернігівської обласної організації «Товариство сприяння обороні України» Петро Татаренко.

Свою вправність бійці тероборони мали змогу продемонструвати у футболі, волейболі, тенісі та стрільбі.

Першість у змаганнях здобула 119 окрема бригада територіальної оборони Чернігівської області, на другій сходинці – 115 окрема бригада територіальної оборони Житомирської  області. Третє місце зайняла 112 окрема бригада територіальної оборони Київської області, четверте – 117 окрема бригада територіальної оборони Сумської області.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.