Чернігівець Олег ЛЕНЬ здобув золоту медаль на чемпіонаті Європи, що проходив в італійському місті Орістано
Вихованець Чернігівської обласної дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю Олег ЛЕНЬ у складі національної збірної команди України з футболу серед спортсменів з наслідками дитячого церебрального паралічу здобув золоту медаль чемпіонату Європи, що проходив в італійському місті Орістано з 02 по 10 червня 2023 року.
Про це повідомляють у Департаменті сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА.
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках поліцейські затримали наркоторговця 11:19
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 44-річним мешканцем міста Ічня.
Військовому рф, який катував двох цивільних, повідомлено про підозру 11:17
За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру військовослужбовцю зс рф у порушенні законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:14
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
Бахмацька громада з Чернігівщини співпрацюватиме з Надвірнянською Івано-Франківської області 09:51
Бахмацька та Надвірнянська громади об’єднали зусилля в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».
3 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1441 Російська агресія - Day 1441 Russian aggression