Вихованці Чернігівської обласної дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю"Інваспорт" вибороли дві бронзові нагороди у французькому місті Віші
З 02 до 11 червня у французькому місті Віші проходять Глобальні Ігри серед спортсменів з порушеннями розумового і фізичного розвитку Virtus Global Games 2023.

Вихованці Чернігівської обласної дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю Валерій ВЛАСЕНКО та Ганна ТАРАБУТІНА, у складі національної національної збірної команди України з настільного тенісу серед спортсменів з порушеннями розумового і фізичного розвитку, блискуче завершили свої виступи на змаганнях, виборовши дві бронзові нагороди.
Про це повідомляють у департаменті сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА.
Останні новини Чернігівщини
Поліцейські Чернігівського райуправління викрили дует викрадачів мотоциклів 10:32
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з поліцейським офіцером громади викрили двох молодиків, причетних до незаконного заволодіння мотоциклами в селах Чернігівського району.
Освіта без вікових обмежень: можливості для дорослого населення Чернігівщини 10:30
Здобути нову професію, підвищити кваліфікацію або офіційно підтвердити вже набуті навички – зробити це можна в закладах професійної освіти області.
Вкрай потрібна ініціатива: жителі віддалених сіл – про мобільні бригади лікарів 10:26
Сьогодні в двох громадах області, а саме в Ріпкинській та Чернігівській, працювали мобільні бригади лікарів. Тож, отримати спеціалізовані послуги та пройти медичне обстеження змогли жителі Любеча, Добрянки, Радуля, Пакуля та інших сіл громад.

10 жовтня: цей день в Україні і світі 10:01
ДЕНЬ 1325 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1325 RUSSIAN AGRESSION
Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10
Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.