Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 квітня, 16:29:14

Команда Головного управління Нацполіції у Чернігівській області посіла друге місце на Спартакіаді серед силових структур області

28.04.2023   18:19Агенцiя

З нагоди першої річниці деокупації Чернігівщини відбулася Спартакіада серед силових структур області в рамках Всеукраїнського проєкту «Здорова Україна». У змаганнях взяли участь дев’ять команд, серед яких – команда поліцейських Головного управління Нацполіції у Чернігівській області.

– Спорт – це стиль життя сучасного правоохоронця. Вітаю з початком змагань та бажаю гідно виступити на Чемпіонаті та здобути перемогу у чесній боротьбі! – звернувся до учасників начальник ГУНП в Чернігівській області Володимир Нідзельський.


Спартакіада проводилася з семи видів спорту: мініфутболу, волейболу, гирьового спорту, настільного тенісу, шашок, кульової стрільби та перетягування канату.
Всі учасники змагань показали високу спортивну майстерність.
За результатами запеклої боротьби перше місце на Спартакіаді посіла команда ДСНС України в Чернігівській області, поліцейські Чернігівщини вибороли «срібло», а «бронза» дісталася співробітникам Державної спеціальної служби транспорту.
Переможці та призери змагань отримали заслужені трофеї змагань - кубки, медалі та дипломи відповідного ґатунку.

 

Поліція Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини