Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 червня, 21:22:47

Чернігівські спортсмени вибороли 9 нагород на Чемпіонаті світу з кікбоксингу

08.11.2022   15:57Агенцiя

Дві золоті, дві срібні та п’ять бронзових медалей вибороли вихованці «ДЮСШ «Україна» міської ради на Чемпіонаті світу з кікбоксингу ІСКА, що проходив з 31 жовтня по 6 листопада м. Кемер Туреччина.

Про це повідомляє Управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради.
Серед юніорів у ваговій категорії до 65 кг дві нагороди виборов Ярослав Москаленко. 1 місце спортсмен зайняв у лайт-контакті та ІІІ – у поіфайтингу.
У ваговій категорії до 60 кг срібну нагороду у лайт-контакті виборов Дмитро Лисиця, а бронзову – у поіфайтингу.
Серед чоловіків до 75 кг І місце у лайт-контакті посів  Богдан Аллахвердієв. У К-1 спарингу він був третім.
Срібну медаль у лайт-контакті серед чоловіків до 60 кг здобув Антон Дока. Бронзу чемпіонату він виборов у К-1 спарингу.
Ще одну бронзову нагороду виборов Антон Антоненко (70 кг) у  лайт-контакті.

newch.tv

Останні новини Чернігівщини

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 13:33

Поліція розпочала кримінальне провадження за фактом ДТП у Ніжинському районі внаслідок якої загинув пасажир легковика.

Базова соціальна допомога: стартує новий проєкт для сімей з низькими доходами 13:12

З 1 липня цього року в Україні стартує експериментальний проєкт для сімей з низькими доходами.

Поліція розслідує обставини ДТП, у якій травмувався військовослужбовець Національної гвардії України 12:51

Днями до Чернігівського райуправління поліції надійшло повідомлення про те, що водій автомобіля Volkswagen Passat скоїв наїзд на військовослужбовця Національної гвардії України, який ніс службу на блокпосту.

Державна програма «єКнига» триває 11:49

Її мета – підтримати українських видавців та мотивувати молодь читати.

Німецько-українська конференція муніципальних партнерств: Чернігів долучився до міжнародної платформи співпраці 10:47

16–18 червня 2025 року в місті Мюнстер (Федеративна Республіка Німеччина) відбулася Сьома Німецько-українська конференція муніципальних партнерств, що об’єднала понад 700 учасників із Німеччини, України та інших європейських країн — представників муніципалітетів, урядів, міжнародних організацій та громадянського суспільства. Захід був організований Програмою «Муніципальне партнерство з Україною», що впроваджується Engagement Global за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини