Юні гімнастки з Чернігова відвідають Грузію
Для юних гімнасток ДЮСШ «Чернігів» новина про можливість поїхати до Грузії стала неочікуваним сюрпризом.
На жаль воєнні дії на території Чернігівської області зупинили роботу однієї із найперспективніших шкіл по художній гімнастиці в Україні.
Але не зважаючи на всі складнощі, дівчата повертаються до занять і вже навіть взяли участь у міжнародних змаганнях, де показали високий рівень.
Завдяки роботі представників українського парламенту, а саме - народних депутатів Валерія Зуба та Людмили Марченко, вдалося організувати дівчатам відпочинок в мальовничій країні та познайомити дітей з її культурою. Ця подорож пройде на найвищому рівні міжпарламентських зв’язків.
Чекаємо повернення наших спортсменок із новими враженнями та емоціями!
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.