Поліцейський з Чернігова захищатиме кольори української збірної на міжнародних змаганнях Warrior Games
Інспектор спецпідрозділу обласної поліції КОРД Олександр Гавриленко увійшов до складу української збірної та братиме участь у міжнародних змаганнях Warrior Games, які проходитимуть у США.
![](/uploads/32574-m.jpg)
Олександр виступатиме одразу в двох дисциплінах — пауерліфтингу та кульовій стрільбі. Наразі він вже поїхав на збори до Великобританії, а звідти полетить до США, де у середині серпня й пройдуть змагання.
Олександр народився та виріс у Чернігові. З 2014 по 2016 роки був учасником 4-х ротацій в АТО. У 2015 році Олександр отримав осколкове поранення в спину та шию під час мінометного обстрілу. Після реабілітації повернувся до виконання службових обов’язків у складі роти поліції особливого призначення.
– Відтоді я став активніше займатися спортом. Зараз не уявляю свого життя без нього. У 2017 році до нашого підрозділу поліції надійшло офіційне запрошення взяти участь у Національних Іграх Нескорених для бійців, що мали поранення. Тоді, в 2017 році, я посів третє місце в жимі штанги лежачи, але не увійшов до складу збірної України, що поїхала на Ігри до Канади. А вже наступного року я перейшов з важкої вагової категорії в середню і виборов золоту нагороду з пауерліфтингу на Національних Іграх Нескорених 2018. Таким чином, потрапив до збірної України, яку представляв на світових Іграх Нескорених, в австралійському Сіднеї, – розповідає Олександр Гавриленко.
З Австралії Олександр повернувся з золотою медаллю з пауерліфтингу у середній вазі – перше місце він виборов з результатом 177 кг у жимі штанги лежачи.
– Зараз продовжую готуватися до наступних змагань. У Великобританії нас зустріли дуже круто! Тренування інтенсивні і проходять щодня, окрім неділі. Я докладу максимум зусиль, аби показати достойний результат на змаганнях!
Олександра підтримують та вболівають за його перемогу не лише дружина Марина та донечка Кіра, а й увесь колектив поліції Чернігівської області.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.