Ніжинка Наталія Чистякова виборола бронзу на Grand Slam в Тбілісі
У другий змагальний день турніру Grand Slam, який проходить в столиці Грузії Тбілісі, українська збірна відкрила рахунок нагородам. У категорії до 70 кг бронзову медаль завоювала 21-річна Наталія Чистякова.
Наша спортсменка впевнено розпочала свій турнірний шлях з перемоги над казашкою Анастасією Маяковою, після чого у чвертьфіналі на Golden Score розібралася з Лауною Карвало з Бразилії.

У півфіналі нашій дзюдоїсті протистояла другий номер світового рейтингу і бронзова призерка Ігор в Токіо з Нідерландів Санне Ван Дайке. У напруженій боротьбі суперниці не виявили сильнішу в основний час, після чого на Golden Score нідерландка зуміла контратакувати українку при спробі кидка, тим самим здобула перемогу.
В свою чергу Наталія у поєдинку за бронзу зустрілася ще з однією дзюдоїсткою з Нідерландів Хільде Ягер. У блискучому стилі вже на перших секундах сутички українка зуміла знайти необхідний захват, після чого виконала болючий прийом у положенні не-ваза, який у підсумку і приніс їй перемогу.

Після закінчення змагань в коментарі пресслужбі ФДУ Наталія розповіла про емоції після завоювання дебютної для себе нагороди на турнірах Світової серії з дзюдо, а також поділилася подальшими планами:
«Дуже гарні емоції, адже для мене це перша медаль з турнірів Grand Slam, і взагалі у дорослій кар’єрі. Тому можна сказати, що я піднялася ще на одну сходинку. Надалі буде ще більше мотивації, адже перемоги додають сил і бажання працювати далі.
До змагань я підійшла в хорошій формі, добре попрацювали з тренерами. Відчуваю себе зараз набагато краще, ніж місяць тому на чемпіонаті Європи. Після тих змагань мені вдалося на 10 днів приїхати додому в Україну, трохи перевести дух, після чого я певний час тренувалася в клубі в Бельгії, а далі приєдналася до наших спортсменів, які на той час перебували на зборі в Італії.
В Грузії нас дуже сильно підтримують, як на арені, так і в місті. Всюди наші прапори, ми чули багато теплих слів на свою адресу. Під час самих змагань грузини дуже підтримували своїх спортсменів, але коли я виходила на татамі, особливо в поєдинку за бронзу, підтримка була шалена. Хочеться сказати дякую всім тим, хто мене підтримував як на арені, так і біля екранів на відстані», - зазначила Наталія.

Фото - IJF
Пресслужба ФДУ
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.