Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 вересня, 19:37:22

Мілетій Бальчос відвідав футбольний клуб “Десна” Чернігів

26.11.2012   15:07Агенцiя

Футбольний клуб з Чернігова завершив виступи в осінній частині чемпіонату з 13-бальним відривом від своїх переслідувачів: із двадцяти ігор в активі команди 14 перемог, шість нічиїх та жодної поразки. В останньому турі чернігівці провели матч із стрийською “Скалою”, у якому одержали перемогу, завершивши першу половину чемпіонату у якості одноосібного лідера групи “А” другої ліги.

На матчі був присутній президент ПФЛ Мілетій Бальчос.

“Незважаючи на доволі високі результати, що їх демонструє “Десна” цього сезону, тамтешня ситуація не надто відрізняється від тієї, що наразі спостерігається у більшості клубів ПФЛ. На жаль, ФК “Десна” не має у своєму активі вільних коштів на здійснення робіт з реконструкції стадіонних об’єктів, тому клубна інфраструктура розвивається за підтримки державної служби з питань молоді та спорту. Наразі проведено ремонт підтрибунних приміщень, у яких розташовані два зали, де тренуються учні дитячо-юнацької школи. На території стадіону завершується будівництво тренувального поля 60х40 зі штучним покривом. Окрім цього, у планах – реконструкція футбольного поля для проведення матчів основної команди, а також східної трибуни: у бюджеті передбачено 8 мільйонів гривень на заміну дерев’яних лав пластиковими сидіннями та встановлення покрівель над трибунами. Варто зазначити, що на стадіоні ім. Гагаріна проводить свої матчі жіноча збірна з футболу, а навчально-тренувальний комплекс є базовим для національної збірної з важкої атлетики. Висновок: у Чернігові створюються всі умови для розвитку як футболу, так і інших видів спорту. Тобто, за темпами розвитку інфраструктури, спортивним результатом команди за підсумками осінньої частини чемпіонату, клуб має всі передумови для реалізації своїх планів”, зазначив Мілетій Бальчос.

Професіональна футбольна ліга України

 

Останні новини Чернігівщини

У чернігівському ветеранському просторі святкували День борщу 16:04

Вже традиційно у другу суботу вересня українці відзначають День борщу.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00

Протягом минулої доби зареєстровано 23 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 22 пожежі.

Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” та ОВА запускають освітні заходи для громад Чернігівської області 15:58

Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” спільно з Чернігівською обласною військовою адміністрацією розпочинає серію навчальних заходів для представників органів місцевого самоврядування громад Чернігівської області.

Презентація артбуку "Етноекзистенція" 15:55

11 вересня у Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових у межах засідання клубу "Краєзнавець" відбулася презентація артбуку "Етноекзистенція", автори-упорядники якого – прилуцькі історики і краєзнавці Віктор Моренець та Ігор Павлюченко.

Замах на вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району – чернігівця засуджено до 7 років ув’язнення

Замах на вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району – чернігівця засуджено до 7 років ув’язнення 10:32

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської окружної прокуратури визнано винним 50-річного чернігівця у закінченому замаху на умисне вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України). Вироком Деснянського районного суду міста Чернігова його засуджено до 7 років позбавлення волі.