Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 квітня, 17:36:38

Старшокласники області змагались у знанні інформаційних технологій

20.11.2012   11:06

16-18 листопада на базі Чернігівського державного технологічного університету проходив обласний конкурс інформаційних технологій КІТ-2012.

Старшокласники області змагались у знанні інформаційних технологій

Старшокласники області змагались у знанні інформаційних технологій

За честь міста Чернігова змагались:
- в номінації "Офіс" - Приходько Владислав, учень 11 класу ЗНЗ №27,
- в номінації "Веб-дизайн" - Устінов Ярослав, учень 10 класу ЗНЗ №34,
- в номінації "Програмування" - Мельник Максим, учень 10 класу ЗСЗФМП №12.

Команда старшокласників Чернігова виборола ІІ командне місце, а Приходько Владислав посів у своїй номінації І місце.

Переможці конкурсу отримали цінні подарунки, а всі учасники - солодкі подарунки від спонсорів.


За інформацією науково-методичного центру управління освіти міської ради

Останні новини Чернігівщини

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.

 Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини»

Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14

У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.

«Армія відновлення» 16:12

Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини