Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 січня, 17:24:56

Акції “Олімпійська книга” та “Олімпійський куточок” набувають розмаху у Чернігові

17.11.2012   14:26Агенцiя

В Чернігові набувають розмаху Всеукраїнські акції “Олімпійська книга” та “Олімпійський куточок”, в рамках яких Національний олімпійський комітет України спільно з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та Державною службою молоді та спорту України здійснюють безкоштовне забезпечення закладів освіти України літературою олімпійської тематики.

Акції “Олімпійська книга” та “Олімпійський куточок” набувають розмаху у Чернігові

Акції “Олімпійська книга” та “Олімпійський куточок” набувають розмаху у Чернігові

Загальноосвітні школи Чернігівщини продовжують отримувати олімпійську літературу і організовують відкриття олімпійських куточків, презентації, конференції, диспути.

Створення сучасної системи освіти та виховання підростаючого покоління неможливо без оптимального вирішення цілої низки соціальних, економічних, екологічних, політичних, правових та інших завдань.Одним з варіантів вирішення цієї складної проблеми може бути організація освітнього та виховного процесів на основі ідеології олімпійського руху, шляхом впровадження системи олімпійської освіти та поширення літератури серед учнівської молоді.

Враховуючи вищесказане, обласний осередок НОК України разом з міським центром ФЗН “Спорт для всіх” стали ініціаторами проведення даної Акції в науково-інформаційних, культурно-освітніх та методичних закладах міста – бібліотеках. Першим установою, що прийняла участь у старті Акції, стала Центральна міська бібліотека імені М. М. Коцюбинського. У рамках акції кожна загально-освітня школа проводяться зустрічі учнівської молоді з олімпійцями, відомими спортсменами та ветеранами спорту.

Проводяться виставки та заходи з вивчення історії міжнародного та національного олімпійського руху. Також навчальні заклади мають можливість отримати спортивний інвентар і різну літературу за олімпійською тематикою. Першими учасниками акції стали учні Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту № 5.

На зустріч з ними прийшли наші заслужені олімпійці: володарка срібної нагороди на Пекінській Олімпіаді Ольга Коробка; бронзовий призер Олімпіади в Пекіні Наталія Давидова та прославлена біатлоністка, учасниця трьох Олімпійських Ігор Ніна Лемеш.

Імениті спортсменки переглянули виставку “Чемпіони – назавжди”, яку підготували відвідувачі бібліотеки, передали міській бібліотеці книги на олімпійську тематику і провели серед учнів вікторину з історії Олімпійських Ігор. Самим ерудованим серед учнів ліцею виявився Євген Артюх. Переможець та активні учасники вікторини отримали призи з автографами уславлених спортсменок. А виставка спорту бібліотеки наповнилася літературою та стає постійно – діючою.


http://noc-cn.org/news/akciji_olimpijska_kniga_ta_olimpijskij_kutochok_nabuvajut_rozmakhu_u_chernigovi/2012-11-14-701

Останні новини Чернігівщини

Про результати досліджень атмосферного повітря йшлося на засіданні комісії в Чернігівській ОДА

Про результати досліджень атмосферного повітря йшлося на засіданні комісії в Чернігівській ОДА 11:54

23 січня під головуванням заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації Олександра Савченка відбулося засідання обласної комісії з питань здійснення державного моніторингу в галузі охорони атмосферного повітря та управління якістю атмосферного повітря.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського представили нову збірку чернігівської письменниці Наталії Коси

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського представили нову збірку чернігівської письменниці Наталії Коси 11:43

«Право на щастя, або роздуми сучасної жінки» – таку назву має нова прозово-поетична збірка Наталії Коси. Її презентували в бібліотеці ім. М. Коцюбинського в рамках конкурсу «Книга року-2019».

На ринках Чернігів за один день вилучено понад 350 кг незаконно добутої риби – Чернігівський рибоохоронний патруль

На ринках Чернігів за один день вилучено понад 350 кг незаконно добутої риби – Чернігівський рибоохоронний патруль 11:29

24 січня Чернігівським рибоохоронним патрулем спільно з працівниками ГУНП в Чернігівській області були проведені перевірки потенційних місць незаконної торгівлі водними біоресурсами у м. Чернігів.

Пенсіонери за доставку пенсій не сплачують, сплачує держава

Пенсіонери за доставку пенсій не сплачують, сплачує держава 11:20

Клієнти Укрпошти, зокрема пенсіонери, занепокоєні інформацією, яка шириться у ЗМІ, про те, що з них листоноші братимуть комісію за доставку їхніх пенсій. Ця інформація недостовірна.