Ігор Чередінов удостоєний високої відзнаки ЄОК. Вітаємо!
Під час 41-го щорічного семінару Європейських Олімпійських Комітетів, що проходить в словацькому місті Шаморін, відбулась урочиста церемонія вручення Європейської олімпійської лаврової нагороди.
Ця нагорода вручається за значний внесок у розвиток спорту в своїй країні, досягнення видатних заслуг у світі спорту, внесок у розвиток співпраці між Національними олімпійськими комітетами Європи.
Володарем високої відзнаки ЄОК, за поданням Національного олімпійського комітету України, став видатний український тренер з кульової стрільби, один із провідних тренерів Європи Ігор Чередінов.
Впродовж трьох десятиліть він підготував цілу плеяду видатних спортсменів, які є постійними учасниками та медалістами міжнародних змагань усіх рівнів. Зокрема, серед найтитулованіших вихованок Ігоря Чередінова – Олімпійська чемпіонка та медалістка Олена Костевич.
Нагадаємо, саме чернігівській спортсменці було довірено нести український прапор на відкритті Олімпійських ігор в Токіо, де, завдяки плідній підготовці, професійним настановам та порадам свого наставникам, з яким спортсменка тренується вже понад 25 років, Олена Костевич здобула свою четверту олімпійську нагороду.
За свої професійні досягнення Ігор Чередінов удостоєний кількох високих державних відзнак та звань, але, за його словами, ця міжнародна премія є особливою.
«Європейська лаврова нагорода є високою оцінкою роботи всієї Олімпійської родини України та ще одним визнанням європейською спільнотою авторитету українського спорту. Щиро дякую всій команді за підтримку. Найкращі побажання успіхів на майбутніх Олімпійських іграх у Парижі, де, переконаний, ми продовжимо та примножимо наші славні спортивні традиції», - наголосив лауреат.
Останні новини Чернігівщини
«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45
20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.
Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39
До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.
Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35
Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.
20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.