Забіг на Дубках 2021. ФОТОрепортаж
14 листопада понад 60 спортсменів взяли участь у «Забіг на Дубках 2021».
Організатор змагань Falcons Running Club.
Організатори влаштували перегони на дві дистанції дистанції: 5 кіл - 8 км і десь 150 м набору і 10 кіл - 16 км і приблизно 300 м набору.
Серед 15 спортсменів, які бігли 16 км, перемогли
1 місце - Микола Давиденко
2 місце - Влад Мочоний
3 місце (1 місце серед жінок) - Анна Жмурко.
Серед 37 спортсменів, які долали 8 км, перемогли
1 місце - Дмитро Секера
2 місце - Сергій Кровлайдіс
3 місце - Володимир Рябов.
Фото Віктора Кошмала
Останні новини Чернігівщини
«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54
Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.
Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур 11:52
Станом на 4 грудня три області України вийшли у лідери за валовим збором зернових та зернобобових культур. Першість утримує Чернігівська область, впевнено випереджаючи Хмельниччину та Вінниччину.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:23
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
9 грудня: цей день в Україні і світі 08:48
День 1385 Російська агресія - Day 1385 Russian aggression
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.























